1 2 3 4 5 6

Футбол

Відбулося жеребкування Кубку Житомирщини з футболу. Розклад ігор

01.07.2020 18:54Футбол

В середу, 1 липня, в офісі Житомирської обласної асоціації футболу за участі першого заступника голови ЖОАФ Віктора Радушинського, заступника голови ЖОАФ Володимира Дорошенка та виконавчого директора асоціації відбулося жеребкування розіграшу Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» сезону 2020 року.

Участь у цьогорічному Кубку Житомирщини, який розпочнеться з 1/8 фіналу, візьмуть 15 команд. Зазначимо, що одна команда за сліпим жеребом одразу потрапила до 1/4 фіналу.

Розпочнеться кубок області 8 липня, матчі-відповіді – 15 липня, 1/4 фіналу змагань пройде 22 та 29 липня, півфінал – 5, 12 серпня, фінал змагань – 22 серпня. Місце проведення фінального матчу буде визначено пізніше.

Також зауважимо, що якщо команді у зв’язку з карантинними заходами буде заборонено проводити матч у своєму населеному пункті, то дана команда буде грати на виїзді, а якщо обидві команди не зможуть приймати вдома один із етапів кубку області, то буде обрано нейтральне поле для проведення гри.

Всі поєдинки будуть відбуватися з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ і УАФ, а також із забезпеченням дотримання всіх протиепідемічних норм захисту та БЕЗ ГЛЯДАЧІВ.

Кубок Житомирської області з футболу 2020 р.

1/8 фіналу. 8, 15 липня

Пара № 1 «Мал» (Коростень) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

Пара № 2 ФК «Бердичів» – «Агролайф» (Попільнянський р-н)

Пара № 3 «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – СК «Овруч»

Пара № 4 ФК «Радовель» – «Старт» (Лугини)

Пара № 5 «Технофон» (Любар) – «Зоря» (Врублівка)

Пара № 6 ФК «Пулини» – ФК «Миропіль»

Пара № 7 «Темп» (Селянщина) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

Пара № 8 «Полісся» (Ставки)

1/4 фіналу. 22, 29 липня

Переможець пари № 7 – «Полісся» (Ставки)

1/2 фіналу. 5, 12 серпня

Фінал. 22 серпня


Теги: анонси ЖОФФ 

Схожі новини