1 2 3 4 5 6

Футбол

"Волинь" поступилася "Чорноморцю" і опустилась на 4 позицію І ліги ПФЛ. Огляд матчів 20 туру за 25 червня

26.06.2020 11:43Футбол

В четвер, 25 червня, відбулися ще два поєдинки 20 туру І ліги ПФЛ. Одеський "Чорноморець" обіграв "Волинь" і у турнірній таблиці наблизився до "Гірник-Спорту", який програв свій матч у Петровому. В свою чергу "Волинь" опустилась на 4 позицію й може відпустити у відрив ще одного конкурента за вихід в УПЛ – львівський Рух.

А в битві аутсайдерів "Балкани" мінімально здолали "Черкащину".

Балкани - Черкащина 1:0 (0:0)
гол: Фаюк (85)

Матч став типовим протистоянням аутсайдерів, в якій видовищність поступилася місцем у авангарді глядацької уваги морально-вольовим і бійцівським якостям. Перший більш-менш небезпечний момент створили "Балкани" в середині першого тайму, але удар Юречка головою виявився неточним. Намагалися щось придумати бразильці, але було неозброєнним оком помітно їх непорозуміння зі старожилами зорянської команди.

Гра дещо пожвавилася після перерви і "Балкани" навіть забили гол. Але порушили при цьому правила і взяття воріт було закономірно скасовано. Незабаром, правда, Юречко придумав проблеми своїй команді на рівному місці і зробив фол останньої надії, за який був вилучений. За мотивами цього епізоду пішов на трибуни і головний тренер господарів Андрій Пархоменко.

"Черкащина" проявила активність біля чужих воріт в кінцівці, але забити переможний м'яч так і не змогла. А незабаром пішов з поля і захисник в їх складі - В'ячеслав Лухтанов отримав повторне попередження. В цілому по настільки блідій грі будь-який інший результат, окрім нульової нічиєї, був би незакономірним. Проте, сталося осяяння у Андрія Фаюка, який як ніхто інший хотів засмутити воротаря колишньої команди, судячи з бурхливої радості вінгера господарів. Таким чином, вже в дебютному матчі за "Балкани" Фаюк став героєм і приніс своїм партнерам три очки!

"Чорноморець" - "Волинь" 5:2
Голи
: Артур Авагімян 44, Владислав Клименко 48 (п), Денис Янаков 73, Роман Яловенко 85, 90+1 - Ростислав Волишіновіч 18, Олександр Климець 86

Обидві команди мали свою мотивацію. Господарі проводили перший матч під керівництвом нового тренера - Сергія Ковальця. Не було ніяких сумнівів, що досвідчений наставник хоче якомога краще почати свій шлях в Одесі. А ось "Волинь" продовжує боротьбу за УПЛ і будь-яка втрата очок може стати фатальною.

Віддамо належне одеситам, які провели розкішний перший тайм. Хороша гра Литовченка на стрічці і слабка реалізація форвардів не дозволили "Чорноморцю" забити більше одного гола. Чого тільки вартий епізод за участю Клименка і Брагара, коли рахунок міг бути відкритий двічі. Не варто забувати і про декілька непоганих ударів Хамелюка.

Але якщо в атаці "Чорноморець" грав непогано, то в захисті їх проблеми залишилися на місці навіть після зміни тренера. Вкотре одесити самі створили небезпеку біля своїх воріт, причому в дуже простому епізоді. Волошинович запресингував, забрав м'яч, потім спокійно протягнув його до штрафної і завдав удар в дальній кут. Після цього "Волинь" віддала супернику ініціативу, за що поплатилася перед самою перервою - потужний постріл з 20-ти метрів від Авагімяна залишив Литовченка не при справах. Відпочивати команди пішли при рівному рахунку.

Можливо, у другому таймі гості грали б більш активно. Можливо, наставник "хрестоносців" зробив би кілька замін, які обернули б гру на їхню користь. Але одна помилка знищила практично всі їх надії на підсумкову перемогу. Причому не до кінця ясно, чия це була похибка - захисника або арбітра. Футболісти "Волині" прогавили вихід Лиховідька 1 на 1, після чого він був збитий у штрафному суперника. Рішення судді - пенальті і видалення Цюпи. Після перегляду повтору важко дати відповідь, чи був в цьому епізоді фол. Клименко ідеально реалізував вирок арбітра - 2:1.

У меншості "Волинь" не змогла прийти в себе. Кілька разів вони могли створювати моменти, але невдалі дії в останній стадії, особливо це стосувалося Сіаваша, псували всі їхні починання. А ось одесити забили третій. Забили, знищивши останню надію гостей. Янаков, який по ходу матчу вийшов на заміну, вдало зіграв у штрафному після прострілу з флангу. За п'ять хвилин до кінця гості один гол відіграли, але через секунд 30 Литовченко вирішив зіпсувати про себе гарне враження, вибігши з воріт на перехоплення м'яча. Як підсумок - його без проблем обіграв Яловенко і відправив круглого в порожні. Пізніше він записав дубль в свій актив, оформивши підсумковий рахунок поєдинку - 5:2.

Після гри багато хто буде обговорювати пенальті і видалення Цюпи, але не відзначити сьогоднішній дебют Ковальця було б злочином. Наставник відмінно підготував одеситів, які виглядали краще за суперника протягом всієї гри. Що стосується "Волині", то вона упустила можливість очолити таблицю і тепер займає лише п'яте місце. Але основна боротьба ще попереду.