1 2 3 4 5 6

Футбол

Як проводитимуть навчально-тренувальні збори клуби групи А ІІ ліги ПФЛ

16.12.2019 11:31Футбол

СпортАрена дізнавалася, де і як проводитимуть навчально-тренувальні збори клуби групи А ІІ ліги ПФЛ.

Тренувальні збори житомирського ФК "Полісся" стартують після новорічних і різдвяних свят. Тоді буде і конкретика щодо планів команди (житомиряни розглядають можливість зіграти або в Меморіалі Щанова в Києві, або в Кубку Пожечевського в Полтаві). Але ще 20 грудня 2019 року гравці ФК "Полісся" планують взяти участь у Футбольному батлі та зіграти із екстраліговим ФК "ІнБев".

ФК "Нива" (Тернопіль) в світлі інформації про фінансові проблеми - в центрі уваги. За даними СпортАрена, тренерський штаб і всі основні футболісти готові грати у весняній частині сезону і вирішувати поставлені завдання. З 28 січня команда сподівається почати роботу в Хмельницькому. У планах - участь у Кубку мера Хмельницького і, можливо, інших місцевих зимових турнірах (як варіант - Кубок мера Івано-Франківська), а другий етап підготовки (з середини лютого) запланували провести в Моршині.

НК "Верес" у відпустці до 1 лютого. Ближче до цієї дати стане відомо, де саме відбудуться збори і чи буде рівненський клуб брати участь в традиційних зимових турнірах.

ФК "Поділля" вийде з відпустки в новому році. На лютий клуб планує участь в Кубку міського голови Хмельницького.

Відпустка "Діназа" триватиме до кінця грудня. Напередодні новорічно-різдвяних свят команда збереться в Лютежі, щоб провести міні-турнір. Повноцінна підготовка до весняної частини сезону клубом запланована на середину січня. Діназ зіграє в Меморіалі Макарова і ще в одному з зимових турнірів, які проводить Київська обласна федерація футболу. Не виключено, що завершальний етап підготовки команда проведе в Туреччині.
ФК "Калуш" у відпустці орієнтовно до 24-25 січня. Перший збір клуб планує провести в Моршині, другий - ігровий - на Кубку мера Івано-Франківська, третій - в Туреччині.
ФК "Чайка" у відпустці з кінця листопада. Після зустрічі в неформальній обстановці футболісти і тренери попрощалися до 25 січня, коли відновиться навчально-тренувальний процес. Можливо, команда встигне взяти участь в зимових турнірах Київської області. Збирається працювати в рідному регіоні.
ФК "Нива" (Вінниця) остаточно зверстає плани на збори вже після оголошення імені нового головного тренера.
ФК "Ужгород" поки що не визначився з остаточним графіком підготовки.
ФК "Буковина" збереться в грудні, щоб провести тижневий цикл тренувань, на якому тренерський штаб перегляне потенційних новачків.
"Оболонь-Бровар-2" у відпустці до 28 січня, після чого буде працювати на домашніх зборах. У плані - участь в Меморіалі Щанова і контрольні матчі з суперниками хорошого рівня.

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир ПФЛ ІІ ліга ПФЛ 

Схожі новини