1 2 3 4 5 6

Футбол

Юнаки із СДЮСШОР “Полісся” U19 припинили боротьбу у першості України серед юніорів

20.05.2021 11:08Футбол

Поступившись вдома 0:2 ставищенському “Любомиру”, юнаки СДЮСШОР “Полісся” U19 припинили боротьбу у першості України серед юніорів.

Від матчу з “Любомиром” залежала подальша доля найстаршої команди СДЮСШОР “Полісся” U19: у разі перемоги житомиряни забезпечували собі подальшу участь у плей-офф турніру, у разі нічиєї залежали від матчів конкурентів, але все ж зберігали шанси на плей-офф, у разі програшу – втрачали всі шанси на продовження боротьби у першості. У звітному матчі, на жаль для житомирян, розгорнулися події саме останнього варіанту сценарію.

Перший тайм команди провели напрочуд обережно і з мінімумом гольових моментів, а гра більше нагадувала футбольні шахи. У другій половині господарі заграли активніше, однак першими змушені були виймати м’яча з сітки власних воріт після помилки захисника, яку підчатував Півень – 0:1. Надалі підопічні Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука як не старалися, а пройти добре організований захист “Любомира” не зуміли. Шанси житомирян бодай на нічию практично нівелювали два вилучення наприкінці гри, чим скористався Москальчук, чий гол вже у компенсований час поставив крапку у матчі – гостьова перемога “Любомира” 2:0.

_OvP1bh3eQQhbuygzGk9ywm5sGML29dX4ALdaVEWWyKIUX_gQu_cpz5Q_6f21DSU0P9fGIJp6L7v80CgNv3QDFRuJDa5nkkCCk7ErqJihglGWzaBxo7z4IoEdmMem6Z8RxvOUa83


Теги: СДЮСШОР Полісся Спартак-Арена ДЮФЛ 

Схожі новини