1 2 3 4 5 6

Футбол

Юнаки СДЮСШОР “Полісся” U-16 не зуміли пробитися до плей-офф “Зимового Кубку ДЮФЛУ-2020”

03.02.2020 14:48Футбол

Протягом 31 січня - 2 лютого юнаки СДЮСШОР “Полісся” U-16 у Києві відіграли матчі групового етапу “Зимового Кубку ДЮФЛУ-2020”.

Змагання у групі 1 підопічні Максима Зайнчковського і Володимира Мухіна почали з впевненої перемоги 2:0 над ОК ім. І. Піддубного: Яроцький у першому таймі реалізував пенальті, а у другому Макаревич першим встиг на добивання. Наступного дня житомиряни зазнали розгромної поразки від однолітків “Динамо” з рахунком 0:6, а у заключному матчі з “Локомотивом” попри те, що Меліхов вивів житомирян вперед, у другому таймі юнаки СДЮСШОР “Полісся” дозволили супернику переломити хід матчу й двічі пропустили.

Одна перемога й дві поразки не дозволили юнакам “Полісся” U-16 пробитися до наступного раунду турніру, наступними свої сили на “Зимовому Кубку ДЮФЛУ-2020” спробує найстарша команда СДЮСШОР “Полісся” U-19.