1 2 3 4 5 6

Футбол

Юнаки СДЮСШОР “Полісся” U19 здобули першу перемогу у Чемпіонаті України

24.09.2020 19:03Футбол

Два матчі знадобилось юнакам СДЮСШОР “Полісся” U19 аби знайти свою гру – у третьому турі Всеукраїнської ліги юніорів житомиряни здолали КДЮСШ “Чемпіон”.

Серйозність власних намірів підопічні тренерського дуету Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука задекларували вже на дев’ятій хвилині, коли Мельниченко влучним дальнім пострілом відкрив рахунок у матчі. І хоча за 5 хвилин кияни зрівняли рахунок, невгамовний Мельниченко всередині другого тайму знову вивів житомирян вперед, а невдовзі Олександр Савчук забив “гол у роздягальню”.

У другій 45-хвилинці юнаки СДЮСШОР “Полісся” грали по рахунку й поступово віддали ініціативу супернику. Втім, перетворити свої нагоди на гол кияни зуміли лише наприкінці матчу, гол в активі Краснопіра. Не встигли вихованці КДЮСШ “Чемпіон” відсвяткувати, як Петро Савчук знову змусив воротаря киян виймати м’яча з сітки власних воріт й тим самим встановив остаточний рахунок матчу – домашня перемога юнаків “Полісся” 4:2.

Набраних три очки дозволили команді СДЮСШОР “Полісся” піднятись на сьому сходинку турнірної таблиці, очолюють групу незмінні лідери: “ДЮСШ-15” та ФА “Арсенал”. У наступному турі Чемпіонату України серед юніорів, який пройде 30 вересня, житомиряни на виїзді зіграють з андердогом групи – столичною “Єдністю”.