1 2 3 4 5 6

Футбол

За бійку в півфінаіл Кубку Житомирського району пожиттєво дискваліфікували двох футболістів

09.12.2019 12:11Футбол

За бійку під час півфінального поєдинку Кубку Житомирського району з футболу двоє гравців - Дмитро Повнич (ФК Іванівка) та Юрій Мазяр (ФК Троянів) отримали пожиттєву дискваліфікацію та мають сплатити штраф у розмірі 3000 грн кожен. Про це йдеться в рішенні КДК Житомирської районної федерації футболу.

Сам інцидент стався ще під час проведення матчу ½ фіналу Кубка Житомирського району з футболу 2019 року 27 жовтня 2019 року. Тоді обидві команди були відсторонені від подальшої участі в Кубку. Але сам текст рішення КДК щодо інциденту було опубліковано на сайті федерації лише нещодавно.

В тексті рішення йдеться, що, "на 90+2 хв. матчу ½ фіналу Кубка Житомирського району з футболу між командами ФК «Троянів» та ФК «Іванівка» стався інцидент, який спровокував масову бійку гравців, представників та вболівальників команд. Футболіст Повніч Дмитро ФК «Іванівка» в агресивній формі навмисно, схопивши за шию, штовхнув Борисевича Віталія ФК «Троянів». На що футболіст Мазяр Юрій ФК «Троянів» в агресивній формі, з наміром нанесення травми, ударив ногою в спину гравця Євтушка Юрія ФК «Іванівка». Після чого на поле вибігли футболісти, представники та вболівальники обох команд і почалася масова бійка, під час якої футболісту Мазяру Юрію ФК «Троянів» було нанесено удар в скроню голови, що призвело до втрати свідомості. Коли конфлікт було призупинено арбітр вилучив з поля Мазура Юрія ФК «Троянів» та Повнича Дмитра ФК «Іванівка» за неспортивну, агресивну поведінку. Гра не була завершена, а футболіста Мазура Юрія ФК «Троянів» карета швидкої допомоги госпіталізувала, з футбольного поля до районної лікарні."

КДК прийняв рішення

1.1. За допущення неправомірних дій з боку футболістів, представників та вболівальників ФК «Троянів» (офіційний представник Петрусь Петро) і ФК «Іванівка» (офіційний представник Дурава Борис) під час матчу ½ Кубку Житомирського району з футболу ФК «Троянів» (Троянів) — ФК «Іванівка» (Іванівка) застосувати до команд дисциплінарні санкції у вигляді обов’язкового грошового внеску ГО «ЖРФФ» по 2000 (дві тисячі) гривень з кожної команди (у відповідності п. 9.5 Регламенту ГО «ЖРФФ»).

1.2. Дискваліфікувати стадіон (футбольне поле) с. Троянів на 12 (дванадцять) місяців та зобов’язати ФК «Троянів» перерахувати грошовий внесок в сумі 500 (п’ятсот) грн. на рахунок ГО «ЖРФФ» (у відповідності п. 4.3, 9.2 є), 9.3 в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

1.3. Відсторонити пожиттєво футболіста Мазяра Юрія ФК «Троянів» від будь-якої діяльності у футболі та позбавити паспорта футболіста і перерахувати ГО «ЖРФФ» обов’язковий грошовий внесок в сумі 3000 (три тисячі) грн. (у відповідності п.п. 4 ст. 9, 10 Додатку 3 ДП ГС «ЖОФФ»).

1.4. Відсторонити пожиттєво футболіста Повнича Дмитра ФК «Іванівка» від будь-якої діяльності у футболі та позбавити паспорта футболіста і перерахувати ГО «ЖРФФ» обов’язковий грошовий внесок в сумі 3000 (три тисячі) грн. (у відповідності п.п. 4 ст. 9, 10 Додатку 3 ДП ГС «ЖОФФ»).

З повним текстом рішення КДК можна ознайомитися на сайті Житомирської районної федерації футболу.

Спортивний ЖитомирСхожі новини