1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомир вже отримав майже пів мільйона від УЄФА за місцевого футболіста й очікує ще

17.12.2019 10:17Футбол

Житомир вже отримав 471 тисячу гривень за місцевого футболіста Руслана Маліновського, який зараз грає в італійській «Аталанті».

Про це говорили на позачерговому засіданні міськвиконкому 17 грудня під час затвердження порядку отримання, розподілу та використання коштів «Платежу солідарності» УЄФА.

«Ми просимо погодити порядок отримання, розподілу та використання спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву з футболу «Полісся» коштів «Платежу солідарності» УЄФА. Це грошовий трансферт, який отримує школа чи інший клуб, що виховав професійного гравця, який грає у вищому ешелоні футболу. Такий платіж ми отримали за гравця Маліновського, який грав в бельгійському «Генку». Він зараз перейшов у «Аталанту» і ми до них теж будемо звертатися за трансфертом солідарності. У зв’язку з цим приводимо сам порядок прийняття цих коштів у відповідність. Згідно цього порядку, від суми, яка конвертована в гривню, 20% ми виплачуємо тренеру, що виховав гравця, решта суми розподіляється депутатськими комісіями та на сесії», - пояснила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Вона уточнила, що за Маліновського півтора роки тому вже надійшло 471 тис. грн. Щодо наступного траншу за цього гравця, то про суму поки що зарано говорити.

Як повідомляв Житомир.info, Руслан Маліновський після навчання у житомирській футбольній ДЮСШ «Полісся» був гравцем «Шахтаря», входить до складу Збірної України, з початку 2016 року грав у складі бельгійського «Генка».

Спортивний Житомир

Теги: СДЮСШОР Полісся 

Схожі новини