1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирська СДЮСШОР з футболу «Полісся» відновила роботу, а «Спартак Арену» відкрили для відвідувачів

03.06.2020 09:25Футбол

2 червня спортивна школа «Полісся» почала відновлювати роботу після послаблення карантинних обмежень. За словами керівника школи, юнаки відновили тренування з футболу у невеликих групах.

«Сьогодні ми відновили нашу тренувальну роботу з юнаками. Перші групи прийшли ще з дев'ятої години і тренуються впродовж дня. Ми розробили детальний протокол виходу нашої школи з карантину, там виписано більше 10 умов, за яких ми відновлюємо роботу. Ми не відкривали роздягальні, діти переодягаються на трибуні, або ж вже приходять вдягнені для занять. Ми працюємо не більше десяти чоловік в групах. Перед тренуванням кожної групи, ми проводимо температурний скринінг, в нас чергують два лікарі. Після кожного тренування м'ячі обробляють антисептиками. Ну, і кожна дитина повинна мати антисептичні засоби. Якщо немає, ми обов'язково надаємо дітям антисептики», - розповідає в.о. директора спортивної школи «Полісся» Володимир Дорошенко.

Окрім того, вже впродовж декількох днів стадіон «Спартак Арена» відкритий для відвідувачів. Керівництво спортивної школи запевняє: чергові на стадіоні пропускають людей, які бажають займатись спортом, але співробітники не дозволяють масових скупчень людей. Також в спортшколі спортсменів-аматорів закликають не нехтувати заходами безпеки та дотримуватись соціальної дистанції.

Нагадаємо, житомирський стадіон «Спартак-Арена» відкрили для пробіжок 30 травня.

за матеріалами Житомир.інфо

Спортивний Житомир

Теги: СДЮСШОР Полісся Спартак-Арена 

Схожі новини