1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирське «Полісся» на виїзді поступилося «Агробізнесу» у перенесеному матчі 1 туру І ліги

03.05.2021 18:51Футбол

Житомирський ФК «Полісся» поступився ФК «Агробізнес» із рахунком 3:2 у матчі першого туру Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги.

Підопічні Сергія Шищенка пропустили два м'ячі у першому таймі: на 12-й хвилині ворота Володимира Маханькова вразив Семенюк, а другий м'яч вже у компенсований арбітром в першій половині зустрічі забив Романюк. Проблем «жовто-зеленій» команді додавало й те, що нападник «Полісся» Ярослав Галенко зазнав ушкодження і вимушено відправився на лаву запасних.

В дебюті другого тайму житомиряни пропустили ще один м'яч. Семенець розкішним ударом з-за меж штрафного майданчика поклав м'яч за комір голкіперу «Полісся» - 3:0.

Після трьох пропущених м'ячів гра здавалась остаточно втраченою для команди Сергія Шищенка. Але три голи подіяли на житомирян немов холодний душ і після цього «жовто-зелені» не дозволяли супернику, який почав грати по рахунку, занадто багато.

Поступово «Полісся» почало створювати моменти біля воріт господарів поля. На 67-й хвилині атака «Полісся» принесла результат: Гавриленко вигулькнув з-за спини захисників прямісінько перед Олегом Мозілем і відправив м'яч у сітку - 3:1.

За десять хвилин житомиряни змогли ще більше скоротити відставання. До атаки своєї команди приєднався Андрій Власюк і завдав прицільного удару в кут - 3:2.

В останні 10 хвилин підопічні Шищенка намагались врятувати матч і привезти бодай один заліковий пункт з Волочиська, втім, господарі поля своєчасно зрозуміли, що навіть три забиті м'ячі не гарантують перемоги у матчі і надійно провели кінцівку зустрічі.

У підсумку поразка «Полісся», як могла б бути зовсім гіркою, якби команда не продемонструвала характер і не почала відігравати пропущені м'ячі.