1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирське “Полісся” поступилось ФК “Альянс” у матчі 22 туру І ліги. Огляд матчу та післяматчевий коментар

16.04.2021 21:42Футбол

Житомирське “Полісся” поступилось футбольному клубу “Альянс” у матчі 22 туру Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги із рахунком 1:2.

Головний тренер команди Сергій Шищенко спостерігав за поєдинком з трибун через дискваліфікацію. Головним на “тренерському містку” був асистент тренера Григорій Чурілов, який прокоментував поєдинок.

“Футбол - це постійний стрес і робота під тиском. Ви прекрасно пам'ятаєте попередній тур в Одесі і він закінчився для нас негативно. Там тренер заступився за команду, через те свавілля, яке влаштували арбітри в Одесі, тренер вийшов і заступився за команду. Команда відповіла тим же. Для нас кожна людина важлива, тим більше - головний тренер. Хлопці були спочатку налаштовані і перші хвилини нам вдалися. Ми забули хороший ігровий гол. Ковальов добре розпорядився в штрафному майданчику, швидко спрацював. Ми готувалися до Альянсу, ми розуміли, що команда хороша, яка грає в комбінаційний футбол, у них простежується командна думка, хороший контроль м'яча, базові взаємодії видно. Ми дивилися їх попередній тур з Металістом 1925, одним з лідерів. І вони грали, як мінімум на рівних, якщо навіть у Альянсу не було ігрової переваги. Ми готувалися до стандартів і вони виявилися небезпечними, так ми пропустили гол, коли вони зрівняли, а в другому голі ми не встигли зреагувати на довжину. Вийшло так, як вийшло. Для глядачів ця гра, напевно, хороша, тому що матч міг закінчитися не 1:2, а 3:3, 4:5”, - сказав Григорій Чурілов.

Була взаємно гостра гра. Позначилося те, що наші суперники були більш холоднокровні в завершальній стадії атак. Звичайно, результат для нас незадовільний. Хлопці багато віддали сил, намагалися врятувати гру. Ми вдячні всім, хто живе командою, хто підтримує Полісся. Ви знаєте, що ми ще й втратили двох вінгерів: Галенкова - через дискваліфікацію, Островський - захворів. Нам довелося піти на перестановки. Не всі грали на своїх позиціях, але дорікнути ми не можемо нікому. Що стосується моментів якості, то це для нас основне і крім як кропіткої роботи і віри в те, що ми робимо, інших рецептів ми не знаємо. Будемо з докторами розбиратися, бо Андрущенко попросив заміну на 17 хвилині. Він по суті не грав, нам довелося міняти гру і походу перебудовуватися. У нас не було структури в центрі поля, ми грішили довжиною. А часом захоплювали емоції і хотілося швидше відігратися. Але є таке правило і закон футболу: грати швидко - це те, що потрібно, а поспішати ні в якому разі не можна. А ми сьогодні, на жаль, часом поспішали, а не грали швидко. І як наслідок - це позначилося на якості”, - сказав в післяматчевому коментарі асистент тренера Григорій Чурілов.

Свій погляд на матч також пропонує і спортивний оглядач Ярослав Кроха для сайту Спортарена.

Полісся затягнуло свою безвиграшну серію в Першій лізі, яка з 20 листопада триває вісім матчів: три нічиї та п'ять поразок. При цьому підопічні Сергія Шищенко, який дивився цей матч через дискваліфікацію з трибун, більше одного гола за матч не забивають.

Альянс утримує дві клубні рекордні серії в Першій лізі: безвиграшну - з чотирьох ігор (по дві нічиї і поразки) і нічийну - з трьох ігор.

Господарі забили першими: Андрущенко на фланзі накрутив двох, навісив, захисники невдало винесли м'яч, і Ковальов другим дотиком увігнав м'яч у дальній кут - 1: 0. Правда, гості відігралися, а незабаром і вийшли вперед дуже швидко.

Влад Шарай заробив штрафний біля лівої лінії, Ярошенко навісив і Піднебенной ударом головою відправив м'яч повз невдало вийшов Маханькова - 1: 1. А через кілька хвилин Влад Шарай забив сам. Пікуль швидко розіграв стандарт, відправивши мало не від свого штрафного в прорив Шарая, який другим дотиком несподівано пробив повз Маханькова - 1: 2.

У другому таймі команди мали свої моменти. Скажімо, Грицук міг зрівняти рахунок на 77 хвилині, але після прямого удару з кутового м'яч від поперечини вилетів в поле. У підсумку, Альянс видобуває чергову перемогу і перериває чотирьохматчеву серію без виграшів.