1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирське “Полісся” поступилось краматорському “Авангарду” у матчі 26 туру І ліги з рахунком 1:2

17.05.2021 19:08Футбол

ФК “Полісся” поступився краматорському ФК “Авангард” із рахунком 1:2 у матчі 26 туру Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги.

Свій погляд на матч Sport Arena пропонує оглядач Ярослав Кроха.

Авангард на відміну від Полісся відчуває подих в спину аутсайдерів чемпіонату. Команда з Краматорська пропускає в Першій лізі вже шість матчів поспіль, причому в кожній грі рівно по одному м’ячу за гру.

Негативна серія для команди Городова продовжилася і в Житомирі. На 16-й хвилині Коваля збив Шинкаренко і арбітр призначив пенальті. Швець без проблем переграв Поспєлова – 1:0. З мінімальною перевагою Полісся команди пішли на перерву.

Але в другому таймі Авангард всерйоз взявся за справу. Спочатку на 57-й хвилині Максим Єрмоленко не реалізував вихід один на один. Максим пробив вище воріт. А на 59-й хвилині Шевченко повалив на газон Гуттінера і арбітр призначив другий пенальті в матчі. З точки Роман Толочко впевнено переграв Маханькова – 1:1.

Це надихнуло гостей, вони пішли вперед і добилися успіху: після подачі Писка з флангу Гунічев ударом головою відправив м’яча в сітку – 1:2. Заміна Городова спрацювала. Відігратися господарі так і не змогли.

Матч завершився перемогою Авангарда. Завдяки цьому Авангард обходить Ниву і виходить на 12 місце. Полісся залишається десятим.

“Ми завжди хочемо перемагати і завжди думаємо тільки про це. Але, на жаль, іноді бувають такі ігри, які йдуть не так, як ми планували. І гра, напевно, розділилася на перший-другий тайм. Ми намагалися пресингувати, виставили двох нападників, у нас це виходило. Ми непогано працювали в контратаках. Швидко переходили з оборони в атаку. І я завжди футболістам кажу, що потрібно бути впевненими, завжди контролювати гру і не давати впевненості супернику. На жаль, у другому таймі ми віддали ініціативу і додали впевненості команді "Авангард". І, напевно, через своїх рішення, свої помилки ми і програли цей матч. Я розумію, що вболівальники чекають від нас перемог, це нормально. І ми хочемо перемагати. І ми будемо намагатися в цих чотирьох іграх, які залишилися, виправити ситуацію”, - сказав в післяматчевому коментарі головний тренер ФК “Полісся”.

“Команда зовсім інша в порівнянні з осінню. Чого нам не вистачило? Мабуть, свіжості. Якби ми були трошки свіжіші, то, можливо, ми б їх дотисли. І точно не програли б. Звісно, шкода програвати. Але ми перший рік вийшли в першу лігу. Ми зараз вбиваємось, ми набиваємо шишки, ми б’ємось, ми стараємось, ми хочемо вигравати. Я думаю, що резульат прийде. Рано чи пізно. Ми потрапили в яму і разом з цієї ями виліземо. Треба терпіти і чекати. Зараз ми вбиваємось, перший рік в першій лізі. Думаю, що в наступному сезоні ми будемо зовсім іншою командою і матимемо зовсім інші амбіції та задачі. Я хочу вибачитись перед вболівальниками, що їх сьогодні зібралось так багато, а ми не змогли їх порадувати. Я обіцяю, що якщо вони на наступні ігри будуть приходити і так підтримувати, ми віддамо всі сили, щоб їх порадувати. Вони на це заслуговують. Атмосфера просто божевільна, люди скучили за емоціями. Я прошу вибачення в фанатів, що сьогодні так вийшло. Ми не були байдужі сьогодні до результату. Так просто склалось. Я обіцяю, що ми віддамо максимум сил, щоб справитись із ситуацією, яка склалась, Ми разом потрапили в цю яму і разом з неї виліземо. НЕ треба так, як фанати кричать: “тренер”. Не тренер винен. Ми футболісти, ми граємо, ми приймаємо рішення. Просто ви теж повинні розуміти: результат прийде, ми вбиваємось, це перший рік. Все буде добре, просто будьте з нами від початку і до кінця. І все буде добре”, - каже капітан ФК “Полісся” Сергій Швець.