1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирське «Полісся» U19 продовжує переможну серію в Чемпіонаті України

12.03.2021 19:03Футбол

10 березня стартувало друге коло у групі 2 першості України серед юніорів, у 12 турі житомиряни на виїзді протистояли столичній «ДЮСШ-15». Про це повідомляє офіційний сайт СДЮСШОР «Полісся».

Важливості матчу додавав і той факт, що кияни були прямим конкурентами юнаків «Полісся» у боротьбі за другу сходинку у турнірному заліку.

Підопічним Сергія Завалка і Юрія Стрихарчука вдався швидкий гол: Тетера вже на сьомій хвилині розібрався у штрафному майданчику господарів і вразив дальній кут воріт «ДЮСШ-15». Кияни відігралися всередині другого тайму, реалізований пенальті в активі Чалали. На пропущений гол юнаки «Полісся» швидко відповіли двічі: на 63-й хвилині Ведута дальнім пострілом знову вивів гостей вперед, а ще за дві хвилини Петро Савчук встановив остаточний результат матчу – 3:1 виїзна перемога юнаків СДЮСШОР “Полісся”.

Турнірна таблиця групи 2:

_lTCShgT-oHh_areK5viYS7-xkbpt_VIBDNHFovhdmB_TCqA7EbnNgjOxV7aLX7nN3IZpIp764E10JvCRMW1bDCoz8l-kM8_BHLCzNy0b2EjICwmPESLSbLe6DWk8qP3waKt_88a

Наступний тур відбудеться у середу, 17 березня. На команду СДЮСШОР «Полісся» U19 очікує домашній матч з ФК “Скайларк”. Про час та місце проведення матчу буде відомо пізніше.