1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирські футбольні вболівальники хочуть зібратись біля ОДА, щоб запитати в Бунечка «Де наш стадіон»

15.02.2021 17:17Футбол

Вболівальники житомирського ФК «Полісся» анонсували акцію, під час якої хочуть звернутись до голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка із запитанням «Де наш стадіон». Оголошення про проведення акції розмістили на сторінці White ZT Family у Facebook.

«Запрошуємо всіх небайдужих житомирян на акцію житомирських ультрас, яка присвячена ситуації, що склалася з реконструкцією центрального стадіону «Полісся». Безліч голів ОДА, кошти, роки, а в результаті ФК «Полісся» грає домашні матчі в інших містах України. Очільник Житомирської ОДА Віталій Бунечко вже напевно сам втомився обіцяти житомирянам, коли добудують центральний стадіон. Зараз документи на введення в експлуатацію знаходяться в ДАБІ, але крім цього є комісія УАФ, яка спитає чи є роздягальні на стадіоні, інтернет, звук, освітлення тощо. Це все і не тільки потрібно для проведення домашніх матчів. Питання: «Хто це все буде робити?» Скільки ще потрібно коштів для того, щоб трапилось диво», - йдеться у дописі.

Вболівальники планують зібратись біля Житомирської ОДА у середу, 17 лютого.

«Приходь в середу на 11:00 до Житомирської ОДА та разом з нами вимагай завершення реконструкції житомирського стадіону, який в Україні давно називають «пам'ятником корупції», - запрошують долучитись до акції ультрас.

Відеосюжет про те, що обіцяли зробити до початку 2021 на центральному стадіоні на Старому бульварі дивіться тут.

Нагадаємо, реконструкція центрального стадіону «Полісся» триває вже 15 років. Вперше про реконструкцію головної спортивної арени Житомира заговорили в далекому 2005 році. Відтоді це «будівництво довжиною у вічність» пережило вісьмох голів Житомирської облдержадміністрації, Віталій Бунечко – дев’ятий.

22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» і 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкцію центрального стадіону. А вже 16 жовтня цього ж року Бунечко «анонсував» розслідування про можливе розкрадання коштів на реконструкції стадіону «Полісся». У листопаді слідчі ГУНП звернулися до суду з клопотанням про доступ до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 7 жовтня 2017 року, щодо розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, сума завданих збитків ще встановлюється. 23 грудня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив проєктну документацію по реконструкції стадіону «Полісся» загальною вартістю 167 млн грн.

У вересні 2020 року голова ОДА та підрядник пообіцяли у листопаді провести перші матчі на житомирському стадіоні «Полісся».


Теги: футбол Полісся ультрас 

Схожі новини