1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирські «поліські вовки» продовжують гонитву за лідером групи А в ІІ лізі

19.09.2019 12:23Футбол

Житомирське «Полісся» здобуло надважливу перемогу у матчі 10 туру Чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги проти рівненського «Вереса».

Після прикрої поразки у Хмельницькому від «Поділля», «жовто-зелені» не мали іншого виходу, аніж вигравати у рідних стінах на стадіоні «Спартак Арена». Гостроти зустрічі придавало ще й те, що житомирське «Полісся» та рівненський «Верес» після дев'яти турів чемпіонату набрали рівну кількість ігрових очок.

Зі стартових хвилин матчу гра йшла на зустрічних курсах. Щонайменше кілька хороших нагод у «Вереса» мали Шестаков та Мисик. «Полісся» відповідало швидкими контрвипадами, а найбільше проблем в першій половині першого тайму поблизу воріт суперника створив капітан «жовто-зелених» Євгеній Немтінов.

Перший гол у зустрічі житомирянам вдалось забити через півгодини після початку матчу. Після штрафного голкіпер гостей Максим Бабійчук вибив м'яч кулаками зі своїх володінь. Втім, на підступах до воріт «Вереса» чатував Вадим Семчук, який використав такий подарунок долі і забив гол у ворота «Вереса».

За рахунку 1:0 на користь житомирян команди пішли на перерву.

У другому таймі підопічні Анатолія Безсмертного сконцентрували свої зусилля на оборонних діях, за можливості вибігаючи в контратаки.

Наприкінці зустрічі рівняни взяли ворота «Полісся» в справжню облогу, але зрівняти рахунок їм не вдавалось.

Натомість, житомиряни використовували можливості для швидких атак, одна із яких остаточно поховала надії гостей на нічию. Після «крейсерського» проходу лівим флангом Задерецький віддав передачу на Боровця. Опорник «жовто-зелених» невідомо як, але все ж зміг віддати передачу на Галенкова, а далі - справа техніки. Почуваючись у штрафному суперника, немов риба у воді, форвард «поліських вовків» сильним ударом увігнав м'яч у ближній кут воріт.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу житомирського «Полісся» - 2:0.

«Нас особливо не потрібно було налаштовувати. Бо ми чудово розуміли ситуацію. Нам було дуже прикро після поразки у Хмельницькому у минулому турі. Нелогічної поразки. І особливо налаштовувати команду не довелося. Команда хотіла довести, що вміє грати. Хочу усім сказати «Щире дякую»!», - сказав у післяматчевому коментарі головний тренер ФК «Полісся» Анатолій Безсмертний.

«Почали сьогодні гру дуже добре. По настрою бачив, що хлопці налаштовані. Цей гол, який ми пропустили.... Я вже не хочу говорити про це... Бо ми даруємо голи суперникам. Звичайно, після пропущеного голу почали грати не зовсім в той футбол. Почали більше грати через середину поля. Хотіли швидше доставити м'яч в штрафний майданчик суперника. У «Полісся» оборонялися десять футболістів. Дуже щільно. Тому нам було важко. Не було вільних зон. Лише за рахунок індивідуальної майстерності ми могли на щось розраховувати. В перерві поговорили про те, як потрібно зіграти в другому таймі. Не можу сказати, що «Полісся» створило багато моментів біля наших воріт. Звичайно, ми пішли вперед великими силами. Хотіли зрівняти рахунок. «Полісся» нас покарало, використавши нашу помилку. Можу сказати, що результат не по грі. Але є поразка і її потрібно прийняти. За два дні в нас знову гра. Проти одного з лідерів чемпіонату - «Калуша». Тому треба швидше розібрати цю гру і рухатися далі», - сказав головний тренер НК «Верес» Юрій Вірт.

Після перемоги у Житомирі «поліські вовки» виходять на другу сходинку у групі А і продовжують гонитву за лідером.

Наступний матч «Полісся» проведе вже у понеділок 23 вересня на виїзді проти ФК «Чайка».

Нагадаємо, в черговому турі ІІ ліги ПФЛ, який відбувся в середу, 18 вересня, в Житомирі, ФК «Полісся» здобув впевнен перемогу над НК «Верес» (Рівне).

Нагадаємо, сайти Житомир.info та «Спортивний Житомир» транслювали матч ФК «Полісся» - НК «Верес» у прямому ефірі.