1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирський ФК «Полісся» готується до першої гри чемпіонату

24.07.2021 12:26Футбол

У п'ятницю, 23 липня, житомирський ФК «Полісся» провів тренування на базі команди. Житомиряни готуються до першого матчу чемпіонату України з футболу серед команд І ліги, у якому вже 25 липня зіграють проти тернопільської «Ниви».

Про це 24 липня інформує сайт ФК "Полісся".

За словами головного тренера ФК «Полісся» Юрія Калітвінцева, команда підходить до першого матчу у добрій фізичний формі.


«Ми зробили дуже великий об'єм роботи. Що стосується фізичних та функціональних кондицій, то вони доволі хороші. Завжди хочеться кращого, але на сьогодні вони добре готові. Що стосується тактики та техніки, то, як ви знаєте, «техніку не проп'єш», а тактика – це щоденні заняття і вони будуть продовжуватись. Ніколи тренер не буде задоволений. Ми розуміємо, що на нас чекає. Сезон буде дуже важкий. Що перша гра, що заключна – ми не розділяємо. Для нас головне – найближча гра. В даний момент ми не ставимо задачі на кінець року або на кінець чемпіонату. Наразі наше завдання – підготуватись до першої гри, вийти і постаратись успішно зіграти», — сказав головний тренер «Полісся» Юрій Калітвінцев.

Наставник жовто-зелених також звернувся і до вболівальників команди.

«Я вважаю, що команда без вболівальників – це не команда. Але вболівальник просто так не прийде. Тому ми усім серцем та душею чекаємо вболівальників на трибуні. Але сьогодні вони прийдуть, а завтра можуть не прийти. Я можу обіцяти від імені команди, що команда буде з характером. Команда буде грати не тільки за своїх близьких, не тільки за перемогу, але й для вболівальників, тому що вболівальники – це стимул робити те, чого від нас вимагають. Вболівальника не обманеш. Мені завжди подобались вболівальники. Я був тут на грі, спілкувався з людьми, які до мене тут були, про те, що вболівальники дуже люблять команду, але проблеми, чи не проблеми – вони ще й розбираються в футболі. Це здорово, коли вболівальник радіє не тільки забитому м'ячу, але й коли вболівальник радіє, якщо нападник біжить на свою половину поля, віднімає м'яч в підкаті і допомагає захисникам. Він робить ці зусилля, щоб в команди був успіх. Ми постараємось не розчарувати вболівальників. Якщо до техніки та тактики будуть претензії – я буду з ними розмовляти, але що стосується характеру, то я впевнений на 99%, що в цьому компоненті ми не підведемо вболівальників, ми не підведемо місто. Чекаємо на стадіоні з нетерпінням», - сказав Юрій Калітвінцев.

Теги: Калітвінцев гра Полісся  

Схожі новини