1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирський ФК Полісся може не дограти сезон, але отримати путівку в І лігу

05.05.2020 12:06Футбол

ФК "Полісся" може не дограти нинішній сезон в ІІ лізі ПФЛ через карантин і пандемію коронавірусу, "фінішувавши" на 2 місці в групі А і отримавши путівку в І лігу. Про можливість дострокового завершення сезону в інтерв’ю Житомир.інфо розповів голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, посилаючись на слова міського голови Сергія Сухомлина

- Мені Сергій Іванович (Сухомлин, мер Житомира) тільки що сказав, що Федерація футболу прийняла рішення, воно ще не офіційне – закінчувати чемпіонат в такому стані, як він є. Наша команда «Полісся» вийде в першу лігу, бо ми зараз знаходимося на другому місці, - сказав Віталій Бунечко.

Офіційну інформацію щодо долі сезону варто чекати після 6 травня.

Нагадаймо, що старт весняної частини футбольного сезону в ІІ лізі мав відбутися 22 березня. Але, через пандемію коронавірусу та запровадження карантину на території України, всі спортивні змагання відмінили чи призупинили. В ПФЛ сподівалися на відновлення турніру, але для цього потрібно було розпочати ігри не пізніше 10 травня. Однак карантин в Україні продовжили до 22 травня і весною спортивних змагань чекати вже не варто.

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир ПФЛ ІІ ліга ПФЛ Віталій Бунечко Сергій Сухомлин 

Схожі новини