1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирський ФК "Полісся" може провести навчально-тренувальні збори в Туреччині

10.12.2020 10:50Футбол

Перші навчально-тренувальні збори в зимове міжсезоння ФК "Полісся" планує провести в Житомирі на стадіоні "Спартак-Арена". Вони відбудуться вже січні 2021 року. Також клуб розглядає можливість провести закордонний збір в Туреччині за кошти спонсора. Про це під час прямого ефіру на Житомир.інфо розповів директор ФК "Полісся" Володимир Загурський.

- Перші збори ми, скоріш за все, проведемо на "Спартак-Арені". Планували з 20 січня. Але вже зараз, з останніх повідомлень, до 25 січня у нас буде локдаун. І яким чином він зачепить, чекатимемо якогось офіційного пояснення, чи може команда в цей період тренуватися. Якщо не зможе, то напевно, потрібно буде зміщувати на ці п'ять днів-сім днів і розпочинати, - розповів Загурський.

Також за його словами зараз ведуться перемовини про моживість проведення закордонного збору в Туреччині за кошти спонсора.

- Ми сподіваємося, що ми на два-три тижні зможемо поїхати в Туреччину. Але, знову ж, це залежить не від нас, не від головного спонсора. Це залежить від ситуації в світі. Можливо, Україну закриють. Можливо, Туреччина закриє кордони для прийому туристів, і не буде приймати спортивні команди. Ми не знаємо. Тому все це зараз в такому режимі. Ми то плануємо, але зразу робимо якісь коригування, якщо ні, то де.

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир 

Схожі новини