1 2 3 4 5 6

Футбол

УАФ не проти... Житомирський ФК "Полісся" не гратиме з "Нивою" в Тернополі?

13.01.2020 17:26Футбол

Житомирський ФК "Полісся" не зможе зіграти з "Нивою" на центральному стадіонів в Тернополі через вимогами УАФ щодо проведення на полі стадіону фінального матчу Кубка України з футболу сезону 2019/20 років. Тернополянам доведеться шукати іншу арену. Про це повідомляє офіційний сайт ФК "Ниви".

Нагадаймо, що гра з тернопільською "Нивою", яка має відбутися вже 28 березня, має стати однією із найважливіших для житомирського ФК "Полісся", аде тернополяни є головними конкурентами нашої команди за перше місце в групі.

Разом з тим Sport Arena з посиланням на власні джерела повідомлляє, що Українська асоціація футболу (УАФ) не забороняла тернопільської "Ниві" проводити домашні матчі на своєму стадіоні через підготовку арени до фіналу Кубка країни. За нашою інформацією, рішення прийнято на місцевому рівні.
УАФ рекомендувала тернопільському клубу керуватися виключно власними інтересами.
Не виключено, що Нива проведе як мінімум один матч в березні на Тернопільському міському стадіоні. Згідно з календарем цим поєдинком може стати зустріч з Поліссям в рамках 24-го туру другої ліги, запланована на 28 березня.
Влада Тернополя готова виділити 5 мільйонів гривень на підготовку стадіону до фіналу Кубка України. Арена має проблеми з освітленням і VIP-місцями, також відсутні платформи, необхідні для трансляції матчів.
Фінал Кубка України запланований на 13 травня 2020 року. Резервний варіант - Арена-Львів.


Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир ПФЛ ІІ ліга ПФЛ 

Схожі новини