1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирський ФК «Полісся» поступився рівненському «Вересу» у 17-му турі Першої ліги 20/21

20.03.2021 16:26Футбол

Верес вийшов у максимально консервативному складі (навіть у запасі – всього-то два молодих новачки), але саме ця зіграність і добре налагоджене взаєморозуміння допомогли рівнянам. Принаймні, ми так думаємо. Почавши гру досить впевнено, “червоно-білі” повели в рахунку в дебюті. Автор найкрасивішого голу України 2020 року Пасіч дав хороший прихований пас напарнику по флангу, і Нємчанінов з кута воротарського низом «прошив» ворота – 1:0. Але ж «німець” вже був покинув Верес! Добре для рівненського клубу, що все ж з ним домовилися про перепідписання.

На куражі Верес провів ще кілька гострих атак, але Пасіч, Махнєв і Гегедош з різних позицій промахувалися повз ворота, хоча було небезпечно. А коли молодий Дахновський опинився з м’ячем у штрафному майданчику, він зачепився за виставлену ногу суперника і рефері призначив пенальті. Досвідчений Сергійчук впевнено розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 2:0. Тут треба визнати, що Полісся теж намагалося відігратися. Йшов певний тиск. Одного разу Галенко досить небезпечно приклався до м’яча, ще раніше Галенков перевіряв Когута. Але перший тайм за рахунком був на користь Вереса, і оскаржити це не представлялося можливим.

На початку другого тайму вже могло забивати Полісся. Розіграли хорошу комбінацію, чудовий пас Галенкова дозволив Грицуку вискочити прямо на воротаря, але не менш досвідчений Когут виграв цю дуель. Втім, надалі Верес куди впевненіше грав за рахунком (лише в кінцівці по-справжньому ще раз вступив у гру Богдан – після несильного удару головою), а в низці замін і загубився темп матчу, що, поза сумнівами, було вигідніше команді, що веде в два голи. Набравши 33 очки, рівненський клуб повернув собі добу по тому третє місце.

Верес (Рівне) – Полісся (Житомир) – 2:0

Голи: Нємчанінов, 10, Сергійчук, 32 (пен.)


Верес (стартовий склад): Когут, Солдат, Махнєв, Гончаренко, Нємчанинов, Кучеров, Панасенко, Гегедош, Дахновський, Пасіч, Сергійчук. Запасні: Бабійчук, Савошко, Гук, Мірошник, Данилюк, Гайдучик, Поворознюк, Шестаков, Ющишин. Головний тренер: Юрій Вірт.

Полісся (стартовий склад): Маханьков, Понєдєльник, Терехов, Прокопчук, Шевченко, Гавриленко, Глагола, Грицук, Галенков, Повалій, Галенко. Запасні: Яшков, Акубардія, Островський, Даудов, Ковальов, Андрущенко, Коваль, Медведєв. Головний тренер: Сергій Шищенко.

  • 14:00, Львів, стадіон Скіф
  • Арбітр: Олександр Каленов (Львів)

За матеріалами sportarena

Схожі новини