1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирський ФК «Полісся» розпочав третій тренувальний збір у Туреччині

24.02.2021 17:37Футбол

23 лютого команда прибула в місто Белек (Туреччина) де проведе 18-ти денний навчально тренувальний збір. Головний тренер, Сергій Шищенко розповів про плани на цей збір та важливість контрольних матчів.

«Ці збори ми запланували ще тоді, коли йшли у відпустку. Ми знали що поїдемо в Туреччину і будемо готуватись до чемпіонату саме тут. Тому я дуже радий що ми в Туреччині, в таких умовах і дякуємо керівництву що пішли нам назустріч і що ми зараз тут. Добрались сюди нормально, але була важка дорога, в ніч летіли, хлопці втомленні, тому у нас сьогодні було одноразове тренування втягуюче на емоції та невеличку інтенсивність. Хлопці дуже добре попрацювали сьогодні, видно що скучили за гарними умовами, в плані трави, хорошого поля, погоди. Тому сьогодні тренування пройшло дуже добре.

zeChe5E7XRqkAFEczTlkd6BatZubuQ5E3I53SEtx1OxcsHAp1sMtrCBkpV7vhYE--k0VJsspawgbWbJ_4Uoo5Hv0BcToremZlKLkp3Ju9WImxpXUA5m7dOa_P8548DnZDJTCjMuw

Цей збір буде більше ігровий бо ми не так багато матчів провели перших двох зборах. Лише чотири. А тут у нас буде сім матчів.Тренування будуть більш тактичними, багато будемо працювати над обороною і над атакою. І хороші спаринги будуть. Чекаємо з нетерпінням першу гру.

Всі гравці команди, крім Вадима Жука, який зараз травмований, знаходяться тут. Є гравці з мікротравмами, але думаю що протягом кількох днів вони відновляться і будуть в строю.

Контрольні матчі дуже важливі, нам вже потрібно награвати тактичні схеми. І є нові хлопці, хочемо щоб було хороше взаєморозуміння. Міжнародні матчі дають можливість гравцям зростати і ми можемо подивитись на що ми здатні, на наш рівень. Кожна гра дасть дуже багато інформації, у нас різні суперники з різними тактичними схемами. Будемо готуватись до цього. Міжнародні матчі - це гарна можливість гравцям перевірити себе, що вони можуть і куди нам рухатись.» - розповів Сергій Шищенко.


Теги: футбол Полісся ПФЛ 

Схожі новини