1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирський ФК «Полісся»​ розпочав цикл підготовки до матчу проти ФК «Агробізнес»

10.08.2021 21:51Футбол

Після повернення до Житомира після матчу 3 туру ФК «Полісся» розпочав цикл підготовки до свого наступного суперника - ФК «Агробізнес».

Про це 10 серпня повідомив сайт ФК "Полісся".

Переможний матч в Кременчуці позитивно позначився на моральному духові команди, каже воротар «жовто-зелених» Заурі Махарадзе. Втім, виїзна перемога - це не привід розслаблятись. Навпаки, гравці з подвійною мотивацією готуються до домашнього матчу з «аграріями».

«Видихати ще поки зарано. Однозначно - будь-яка перемога додає впевненості і гарного настрою. А гарний настрій - це завжди важливо. Саме тому ми хочемо вигравати у кожній грі. Відповідальність як була - так і залишається. Будемо перемагати, будемо старатись і надалі продовжувати в тому ж дусі», - розповів в інтерв’ю голкіпер «Полісся» Заурі Махарадзе.

Футболісти з великою вдячністю ставляться до вболівальників, які підтримують команду на домашніх матчах, розповідає Заурі Махарадзе. Енергетика трибун додає впевненості і допомагає протистояти супернику на полі.

«Звісно, ми хочемо бачити повний стадіон. Це завжди приємно і це зовсім інший футбол. Коли вболівальники нас підтримують. Ми граємо для них у першу чергу. В минулі ігри в нас не вийшло, але я впевнений, що ми будемо радувати їх перемогами. Тому запрошую всіх на стадіон», - додав Заурі.

Теги: Махарадзе Полісся футбол  

Схожі новини