1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирський ФК "Полісся" у меншості поступився донецькому "Олімпіку" у контрольному поєдинку

01.08.2020 22:53Футбол

Житомирський ФК "Полісся" провів третій контрольний поєдинок в рамках підготовки до старту в І лізі ПФЛ сезону 2020/21рр. В суботу, 01 сеорпня, "жовто-зелені" зустрілися із прем'єр-ліговим "Олімпіком".

Невисокий темп на старті поєдинку зумовив відсутність небезпечних моментів у перші 15 хвилин. Трохи активніше в атаці виглядали футболісти з Житомира. Саме Поліссі через 15 хвилин гри повело в рахунку. Простріл з правого флангу в гол перетворив своєї ж футболіст. Гравець, що знаходиться в Олімпіку на перегляді зрізав м'яч в свої ворота - 0: 1.
Відігралися господарі на 25-й хвилині. Подачу з кутового від Політило ударом головою замкнув чуднівський гравець донецького клубу Іван Зотько.
Житомиряни були ближчими до того, щоб піти на перерву, ведучи в рахунку. Однак удар зі штрафного від гравця "жовто-зелених" прийняла на себе штанга. Все найцікавіше команди приберегли на другий тайм.

Після перерви команди забили ще три голи на двох.

На 55-й хвилині Кичак так виніс м'яч від своїх воріт, що вивів на побачення з голкіпером "Полісся" Шахабу. Іранця зупинив захисник лише ціною фолу, руками поваливши форварда на газон - червона картка і небезпечний штрафний. Виконувати стандартне положення взявся сам Захеді. Після його удару м'яч рикошетом від стінки влетів у ворота - 2:1.

Варто віддати належне "Поліссю". Команда Сергія Шищенко не просто не опустила рук, але, навіть граючи в меншості, пішла вперед і зуміла відігратися. Масована атака від житомирської команди завершилася ударом з льоту від Совошко метрів з 18-ти - м'яч влетів точно в нижній кут воріт - 2:2.

І все ж донеччани змогли дотиснути свого суперника. Перемогу Олімпіку приніс все той же Шахаб на 85-й хвилині. Снурніцин побачив прискорення форварда і винагородив його чудовою дальньою передачею. Іранець прикрив м'яч корпусом, протягнув його кілька метрів до воріт і хльостким ударом в ближній кут знову змусив капітулювати воротаря суперника.

3:2 - донеччани здобули перемогу в своєму першому спарингу над симпатичною командою з Житомира.

Нагадаймо, що "Олімпік" посів третє місце в нижній шістці Favbet Ліги. Після закінчення сезону донеччани оголосили про призначення Ігоря Климовського повноцінним тренером команди, він позбувся приставки «в.о.».

"Полісся" посіло друге місце в групі А другої ліги і вийшло в Першу лігу. Чемпіонат Другої ліги був завершений достроково через пандемію коронавируса.
контрольний поєдинок
Олімпік - Полісся - 3: 2 (1:1)
Голи: Зотько, 25, Шахаб, 53, 85 - гравець на перегляді (автогол), 15, Савошко, 79