1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирський ФК "Полісся" зазнав найбільшої поразки в новому сезоні І ліги

20.11.2020 14:59Футбол

В матчі 14 туру Першості України з футболу, який відбувся в п'ятницю, 20 листопада в Києві, житомирський ФК "Полісся" в номінально "домашній" зустрічі поступився ФК "Миколаїв" із рахунком 1:3. Ця поразка стала найбільшою для житомирян в цьому сезоні - перед цим за 11 турів "Полісся" всього пропустило лише п'ять м'ячів, заслуживши репутацію команди з найкращою обороною.

Замість Володимира Маханькова місце у воротах в складі житомирян у цьому матчі зайняв Антон Яшков. І вже в дебюті він змушений був виймати м'яч з сітки власних воріт. Після подачі кутового з лівого флангу, захисники не змогли вибити м'яч досить далеко і Володимир Одарюк перенаправив його в сітку. А вже в кінцівці першого тайму він подвоїв перевагу "корабелів".

Помилка Лободрова на виході повернула в матч інтригу після перерви. Голкіпер "Миколаєва" зіграв ногами далеко від свого штрафного, але вибив м'яч на Власюка. Той віддав пас на Галенка, який другим дотиком пробив по воротах - Лободров не встиг зайняти оптимальну позицію, так що не зміг виправитися за власну необачність.

Проте, гості забили третій м'яч, причому на рівному місці. Вадим Вітенчук довго просувався з м'ячем в ногах і, так як його ніхто не зустрічав, вирішив пробити на виконання і сильно. М'яч затріпотів у нижньому кутку, Яшков явно проспав момент для стрибка...

Полісся (Житомир) - Миколаїв - 1:3 (0:2)