1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирський тренер отримає майже 80 тисяч гривень премії за підготовку футболіста Руслана Маліновського

17.01.2020 09:22Футбол

Тренер житомирської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Полісся» Сергій Завалко отримає майже 80 тисяч гривень премії за підготовку професійного гравця Руслана Маліновського. Тренеру виплатять 20% від суми платежу солідарності у розмірі 471 тис. грн за трансфер Руслана Малиновського в бельгійський клуб «Генк», який СДЮСШОР "Полісся" отримала від УЄФА понад півтора року тому.

Відповідне розпорядження міського голови опубліковано на сайті житомирської міської ради.

Сума премії складе 98 444 грн, 81 коп., але на руки після сплати усіх податків та зборів Сергій Завалко отримає трохи більше 79 000 грн.

"Управлінню у справах сім'ї молоді та спорту міської ради, спільно зі спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву з футболу "Полісся" Житомирської міської ради забезпечити виплату премії Завалку Сергію Миколайовичу - тренеру-викладачу зазначеної спортивної школи , за підготовку професійного гравця Малиновського Р.В. у розмірі 20% від загальної суми трансферної компенсації "Платежу солідарності" УЄФА в розмірі 98 444 грн., 81 коп., а тому числі утримання." - йдеться в розпорядженні.

За словами начальника управління у справах сім'ї молоді та спорту міської ради Ірини Ковальчук, тренер отримає кошти протягом двох тижнів.

Спортивний Житомир

Теги: Руслан Малиновський Сергій Завалко СДЮСШОР Полісся влада гроші 

Схожі новини