1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирский ФК "Полісся" не бачить сенсу догравати чемпіонат

18.05.2020 11:25Футбол

Своїми силами житомирський ФК "Полісся не готовий проводити тестування на наявність чи відсутність коронавірусу. ПРо це розповів директор клубу Володимир Загурський.

- Коштів на це немає, тому що нас фінансує міський бюджет. Потрібна сесія, щоб ці кошти виділити. Тому що їх не закладали в фінансовий план. Якщо закупити засоби для дезінфекції ще є можливість, зарплата платиться в повному обсязі, то з тестуванням таких можливостей немає.

Директор "Полісся" нагадав, що в Житомирській області був скандал через те, що лабораторний центр не встигає проводити дослідження проб на COVID-19.

- 800 чи 900 зразків були не досліджені. Відставання було в тиждень. Хоча ми тестування зробили б точно, якби готувалися вже в першу лігу. Наскільки ми розуміємо, відновлення змагань у Другій лізі не буде. Я спілкуюся з клубами своєї групи А, в групі Б ситуація не краща – можливості в продовженні не бачив ніхто, з ким я говорив.

Сенсу у відновленні сезону не бачу. Спортивний принцип дотриманий – зіграно 20 турів, 2 повні кола. Всі зіграли по разу на виїзді і вдома. Я вже говорив керівництву ПФЛ, що нам сьогодні потрібно вже думати, як провести наступний сезон.

Ось у нас за календарем наступна гра з «Оболонню-Броварем-2». Вони вже повідомили, що не будуть догравати сезон, навіть якщо його відновлять. Саме в другій лізі. Тернопільська "Нива" не готова, "Верес" говорив, що не готовий.

за матеріалами юа-футбол

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир ПФЛ ІІ ліга ПФЛ 

Схожі новини