1 2 3 4 5 6

Футбол

​Житомиряни перемогли у футбольному турнірі Бердичева на призи Леоніда Копитка

02.09.2019 12:56Футбол

В Бердичеві, з 28 по 30 серпня, на двох стадіонах міста відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2003 року народження на призи Почесного громадянина міста Бердичева, відомого футболіста та тренера Леоніда Степановича Копитка. Перемогу в турнір здобула команда житомирян - СДЮШОР «Полісся».

У фінальному поєдинку зустрілися переможці груп «А» та «Б» команди СДЮШОР «Полісся» (Житомир) та ВОДЮСШ Блохіна, Бєланова (Вінниця) – 2003. Основний час гри не виявив переможця 1:1, а у серії післяматчевих пенальті влучнішими були футболісти з Житомира, які здобули перемогу у турнірі.

У матчі за третє місце зустрілися ДЮСШ (Бердичів) та ДЮСШ-АІК (Чуднів). У основний час гри була зафіксована нічия 1:1, а у серії післяматчевих пенальті «фортуна» посміхнулася команді з Чуднова, яка стала бронзовим призером турніру.

Участь у змаганнях взяли вісім команд з двох областей України: Житомирської та Вінницької, які були поділені на дві групи. До групи «А» увійшли: ДЮСШ Бердичів (тренер – Сергій Копитко), ДЮСШ (Коростень), ВОДЮСШ Блохіна, Бєланова (Вінниця)-2004 та СДЮШОР «Полісся» (Житомир). До групи «Б» увійшли: ДЮСШ-АІК (Чуднів), ДЮСШ «Жерм» (Черняхів), ВОДЮСШ Блохіна, Бєланова (Вінниця) – 2003 та ДЮСШ Бердичів – 2002 (тренер – Борис Клочков).

Кращими гравцями у командах стали: Нікіта Чупрін (ДЮСШ Бердичів), Максим Корнійчук - СДЮШОР «Полісся» (Житомир), Іван Овсяницький (ВОДЮСШ Блохіна, Бєланова (Вінниця) – 2003), Максим Мазур (ВОДЮСШ Блохіна, Бєланова (Вінниця) – 2004), Роман Куртяк (ДЮСШ-АІК Чуднів), Олександр Яковлєв (ДЮСШ Бердичів – 2002).

Кращим воротарем турніру став Олександр Романюк (СДЮШОР «Полісся» Житомир), захисником – Максим Шевчук (ДЮСШ Бердичів), півзахисником – Максим Гнатюк (ДЮСШ-АІК Чуднів), нападником – Дмитро Михайловський (ВОДЮСШ Блохіна, Бєланова (Вінниця) – 2003), а кращим гравцем турніру став Ярослав Тетера СДЮШОР «Полісся» Житомир.

За матеріалами з Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Схожі новини