1 2 3 4 5 6

Футбол

​Житомирянин Данило Сікан забив гол за збірну України у матчі проти Казахстану

02.09.2021 15:32Футбол

У матчі збірних України проти Казахстану проявив себе футболіст, який родим з Житомира Данило Сікан.

Про це інформує Житомирська обласна асоціація футболу.

Матч завершився з рахунком 2:2.

"Зазначимо, що другий гол за нашу збірну забив житомирянин Данило Сікан, який дебютував за головну команду країни", - зазначили у Житомирській ОАФ.

Довідково:

Данило Ярославович Сікан (нар. 16 квітня 2001, Житомир) — український футболіст, нападник донецького «Шахтаря» та національної збірної України.

«Карпати (Львів)»

Дебютував у дорослому футболі 12 серпня 2018 в домашньому матчі Прем'єр-ліги проти луганської «Зорі» (0:1), замінивши на 85 хвилині матчу Сергія Мякушка. На початку зимового трансферного вікна Данила намагалися переманити донецький «Шахтар», київське «Динамо», німецькі «Гоффенгайм 1899» і «Нюрнберг» та португальський «Спортінг».

«Шахтар» (Донецьк)

Конкуренцію за молодого гравця виграв «Шахтар», підписавши гравця безкоштовно. Інформацію про трансфер було підтверджено 21 січня 2019. Гравець уклав контракт з «гірниками» на 3 роки.

13 лютого 2019 був орендований «Маріуполем». Дебютував за клуб у матчі 21-го туру Прем'єр-ліги проти «Чорноморця» (0:0), замінивши на 85-й хвилині Вакулу.

Дебютував за «Шахтар» у Прем'єр-лізі 4 серпня 2019 року, у матчі проти свого рідного клубу «Карпати», у якому «гірники» перемогли «левів» з рахунком 3:0. 26 листопада 2019 дебютував у Лізі чемпіонів, замінивши Мораеса на 90-ій хвилині матчу проти «Манчестер Сіті». Загалом у сезоні в складі «Шахтаря» нападник виграв Прем'єр-лігу, взявши участь в 7 матчах за «гірників» (плюс одна гра в Лізі чемпіонів).

У вересні 2020 року знову був відданий в оренду в «Маріуполь». 7 листопада забив перший гол в клубній кар'єрі у матчі проти «Олімпіка». Першим у кар'єрі дублем відзначився 9 травня у матчі УПЛ проти чернігівської «Десни» (4:1).

Виступи за збірну

У 2019 році у складі збірної України U-20 став чемпіоном світу на чемпіонаті, що проходив у Польщі. У складі збірної зіграв 6 поєдинків, в яких відзначився 4 забитими м'ячами, ставши другим найкращим бомбардиром, за що отримав Срібний бутс[14].

З 2019 по 2021 також виступав за молодіжну збірну України.

1 вересня 2021 року у матчі проти Казахстану дебютував у футболці національної збірної України і одразу ж відзначився першим забитим м'ячем