1 2 3 4 5 6

Футбол

Житомирянин Руслан Маліновський: У Бергамо всі дотримуються карантину

13.04.2020 10:53Футбол

Житомирський хавбек "Аталанти" Руслан Малиновський розповів footballua.tv про ситуацію з коронавірусів в Італії. Українець заявив, що пандемія почала згасати.

«Ситуація налагоджується. За останній тиждень все стало краще, в порівнянні з тим, як було останній місяць. Звичайно, ми залишаємося вдома. За цей місяць я всього лише двічі їздив у магазин за продуктами, на вулицю ми не виходимо. У Бергамо всі дотримуються карантину, і все змінюється в кращу сторону.

У всій Ломбардії і Італії йде невелике зниження, не підвищується відсоток хворих людей. Йде менше навантаження на лікарні, більше лікарів починає приїжджати до Італії. У цьому плані більше тих, хто одужує і менше хворих.
Клуб надав всім футболістам, хто вдома, бігові доріжки. У нас є програма, яку ми повинні виконувати.
Ми з Роксаною намагаємося дотримуватися правил, які нам дали лікарі і представники клубу.
Якби були тільки вдвох, то було б важче. А так у нас є Олівія, ми приділяємо їй багато часу. Можна з нею погратися і для нас це добре на даний момент», - розповів Руслан Маліновський в ефірі програми Великий Футбол.
Нагадаємо, через пандемію коронавирусу всі європейські першості були припинені, крім чемпіонату Білорусі. Також УЄФА відстрочив відновлення матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи на невизначений термін. Крім того, Євро-2020 було перенесено на 2021 рік.
Теги: Руслан Маліновський 

Схожі новини