1 2 3 4 5 6

Футзал в Житомирі

Результати другого туру другої ліги Чемпіонату Житомира з футзалу

У групі А другої ліги 100-відсотковий результат показує “Актив”: два матчі, дві перемоги. Далі вишикувалась ціла черга команд з трьома пунктами, які поступаються одна одній лише за додатковими показниками. Єдиною командою у групі А без набраних очок залишається “САВСЕРВІС”.

У групі В таких команд аж три: “ЕлітБуд-1”, “ЖНАЕУ” та “Шалені Черепахи”. Найближчими до звитяги у другому турі був “ЕлітБуд-1”, гравці якого мало не відібрали очки у лідера своєї групи “Lamtransfer”. До слова, одноосібно очолити групу В “Lamtransfer” не дозволяє ФК “ІнБев-Полісся-3”, який у звітному турі святкував перемогу над “Шаленими Черепахами”.

Група А

«Роял сіті» – «Актив» 2:3 (1:3)
Голи: Федченко 15; Неподобний 23; – Онищук 1; Гаврилюк П. 7; Гаврилюк О. 18;
Попередження: Мельниченко – немає

Першу ж свою атаку гравці «Активу» перетворили на гол: Онищук швидше за всіх зорієнтувався у штрафному майданчику суперника і відкрив рахунок у матчі, а невдовзі Петро Гаврилюк подвоїв перевагу своєї команди. Із нечисленних моментів у першому таймі гравці «Роял сіті» зуміли витиснути гол, автором якого став Федченко. Втім, створити більше гості супернику не дозволили, а до всього ще й Олександр Гаврилюк наприкінці тайму втретє розписався у воротах «Роял сіті».

Тим не менше уже у другому таймі Неподобний знову звів відставання «Роял сіті» до мінімуму Після цього команди взяли паузу, а тому вболівальникам довго довелося чекати на гольові моменти. І хоча декілька хороших нагод для взяття воріт команди все ж мали, фінального штурму у виконанні «Роял сіті» вболівальники так і не побачили – перемога «Активу» 3:2.

«Олімпік» – «Олесана» 3:4 (0:2)
Голи: Кондратюк 24; Сімайкін -19, 32; Юрківський 40; – Швайківський 12; Ясінський 19; Мельничук 39; Бриндюков 40;
Попередження: Сімайкін; Савицький С.; Юрківський – Поліщук

«Олесана», попри статус дебютанта турніру, з перших же хвилин заволоділа ініціативою, внаслідок чого господарі були змушені зосередитись на обороні власних воріт. Свого гравці «Олесани» досягли на 12-й хвилині, коли чергова комбінація гостів завершилась взяттям воріт. Пропущений гол змусив прокинутись гравців «Олімпіка», але всі їх спроби «розмочити» рахунок закінчились невдачею. До всіх бід господарів додалися нереалізований Сімайкіним пенальті і другий пропущений гол зі штрафного, автором якого став Ясінський.

Початок другого тайму був за «Олімпіком»: Кондратюк відквитав один м’яч та й загалом господарі заграли активніше. «Олесана» трималась до 32-ї хвилини, коли Сімайкіну вдався класний дальній удар – 2:2. Опісля господарі взяли паузу, зберігши сили на фінальний відрізок матчу. До слова, наприкінці матчу гравці «Олімпіка» мали декілька 100-відсоткових нагод забити гол, але завдяки неймовірним сейвам воротаря «Олесани» Бодовського на табло тримався нічийний рахунок. А от замість одного набраного пункту «Олімпік» залишився ні з чим, адже впродовж двох заключних хвилин господарі двічі пропустили, а голу Юрківського аби врятувати ситуацію виявилося замало.

«Леви KROSCHU» – «САВСЕРВІС» 9:2 (2:0)
Голи: Гайдай 14, 26, 30, 39; Сінчук 18, 35, 38; Ісько 35; Ніколаєв 36; – Афанасенко 22; Таценко 38;
Попередження: немає – Таценко

До середини першого тайму «Леви KROSCHU» створили таку кількість гольових моментів, якої б вистачило на декілька матчів, але щоразу команду підводила реалізація. Протягом цього часу чи не кожен гравець стартової п’ятірки господарів мав свій шанс біля чужих воріт Першим використати свій шанс вдалося Гайдаю, а ще за три хвилини Сінчук подвоїв перевагу своєї команди.

За класикою жанру у дебюті другого тайму гравець «САВСЕРВІСу» Афанасенко скоротив відставання своєї команди. Як тільки гості задумались про камбек, «Левів KROSCHU» що називається «прорвало». Початок розгрому поклав Гайдай, чий дальній удар зняв павутину із дев’ятки воріт суперника. До слова, В’ячеслав у звітному матчі оформив покер, хет-трик на рахунку Сінчука, також по голу до свого активу записали Ісько та Ніколаєв. Гол Таценка під завісу матчу не зіпсував настрій «Левам KROSCHU», які у підсумку святкували перемогу з рахунком 9:2.

Група В

«Шалені Черепахи» – ФК «ІнБев-Полісся-3» 2:4 (1:1)
Голи: Баранюк 4; Карпець 36; – Гаврилюк 10; Прищепа 30; Стефанович 33, 40;
Попередження: Карпець; Чижик; – Голеня;

«Шалені Черепахи» швидко відкрили рахунок у звітному матчі зусиллями Баранюка. Гравці «ІнБев-Полісся-3» недовго підбирали ключі до воріт суперника і уже за шість хвилин капітан гостів Гаврилюк зрівняв рахунок. Згодом на вістрі атаки знову були господарі: Баранюк і Оріховський по черзі перевіряли реакцію воротаря гостів Тібейкіна, але Руслан в обох випадках був на висоті. На таку спритність господарів підопічні Крота відповіли потужним пострілом Голені, з яким так само впорався голкіпер «Шалених Черепах» Скрицький.

У другому таймі гравці «ІнБев-Полісся-3» поступово заволоділи ініціативою і невдовзі забили: Прищепа замкнув простріл Гаврилюка. А ще за три хвилини Стефанович довів перевагу своєї команди до двох м’ячів. Втім, радість гостів була нетривалою, адже Карпець знову звів відставання до мінімуму. «Шалені Черепахи» спробували дотиснути суперника і вирвати нічию, а натомість пропустили – м’яч уже в порожні ворота забив Стефанович.

«ЕлітБуд-1» – «Lamtransfer» 3:4 (1:4)
Голи: Олійник 15; Когут 27; Кобернюк 29; – Каптенко 3; Прус 7; Чапський 10, 17;
Попередження: Сахненко – немає

Гравці «Lamtransfer» довго не розкачувались і уже до сьомої хвилини Каптенко і Прус по черзі розписалися у воротах суперника. І хоча Олійнику вдалося відквитати один м’яч, до перерви Чапський ще двічі засмутив воротаря «ЕлітБуд-1» Кур’яту.

У другому таймі гравці «Елітбуд-1» заграли активніше, тоді як гості вирішивши, що справу зроблено, зупинилися. У підсумку за таке ставлення до гри зірковий «Lamtransfer» мало не поплатився перемогою. Всередині тайму Когут і Кобернюк з інтервалом у дві хвилини змусили воротаря гостів Самійлика двічі витягати круглого із сітки власних воріт. Після цього футзалісти «Елітбуд-1» заграли набагато впевненіше біля чужих воріт, а роботи у голкіпера «Lamtransfer» значно додалося. Втім, хитку перевагу гравцям «Lamtransfer» вдалося втримати.

«ЖНАЕУ» – «Лісгосп» 2:6 (2:2)
Голи: Іванчук 13; Шевченко 15; – Корнійчук 11; Гороницький 20, 31; Шевчук 29; Диняк 35, 39;
Попередження: Момотюк – Шевчук; Горбаченко
Вилучення: Рябченко – немає

Гості з Новоград-Волинського уже в першій же атаці могли відкривати рахунок у матчі, але капітан «Лісгоспу» Горбаченко у ближньому бою не зумів переграти воротаря «ЖНАЕУ» Момотюка. Що не вдалося Горбаченку, вдалося іншому лідеру «Лісгоспу» Корнійчуку – 1:0. До честі житомирян вони зуміли не лише відігратися, а й вийти вперед: Іванчук зрівняв рахунок, а Шевченко реалізував свій вихід віч-на-віч і вивів «ЖНАЕУ» вперед. А от піти на перерву з перевагою в один м’яч житомирянам не дозволив Гороницький, який на заключній хвилині тайму вдруге пробив воротаря «ЖНАЕУ» Момотюка – 2:2.

Гра на зустрічних курсах продовжилась і у другому таймі. Першими вигоду з такого розвитку подій отримали гості – Шевчук зумів вивести свою команду вперед. Невдовзі Гороницький ефектно ударом п’яткою переправив простріл Корнійчука у ворота «ЖНАЕУ» – 4:2. До всього гравець «ЖНАЕУ» Рябченко награв на вилучення і житомирянам довелося дві хвилини грати у меншості. Після того, як у ворота господарів влетів п’ятий гол, підопічні Канділова пішли грати з п’ятим польовим, внаслідок чого Диняк забивав уже в порожні ворота.