1 2 3 4 5 6

Футзал в Житомирі

В Житомирі урочисто відкрили відремонтований зал ФОК Динамо

У п’ятницю, 3 лютого, в Житомирі урочисто відкрили оновлений зал ФОК "Динамо" по вулиці Чуднівський, що на Корбутівці. Минулої осені тут відремонтували хол, роздягальні, душові, туалети. Але головною "родзинкою" комплексу стала нова підлога спортивного залу. 

Старі дошки, за які "Динамо" отримало прізвисько "лісопилка", заміни сучасним покриттям, яке на сьогодні є найсучаснішим в місті і кращим, ніж, скажімо, навіть у ФОКу. Також, ще раніше в "Динамо" встановили нову систему опалення і викинули старі батареї, завдяки чому вдалося збільшити розмір самого залу і розширити технічні зони. 

Цікаво, що розмови про ремонт в Динамо чутки йшли давно, але провели його лише після відкриття в Житомирі "конкуруючого" залу у ФОКу. Що цікаво, ціна години оренди обох залів є практично однаковою.

За словами голови асоціації футзалу Житомира Віктора Тарана, в "Динамо" плануються проводити ветеранські змагання з футзалу, тоді як зимовий чемпіонат міста дограватиметься у ФОКу. Також він високо оцінив нове покриття залу "Динамо", але зауважив, що так і не вдалося вирішити проблему із місцями для вболівальників.

Попри новий ремонт, в "Динамо" лишилося чимало проблем - це і жахливе темне покриття стін, недостатня освітленість в темний час доби, відсутність нормальних трибун для вболівальників. 

Спортивний Житомир

Схожі новини