1 2 3 4 5 6

Футзал

Будівництво Палацу спорту в Житомирі має розпочатися до кінця 2019 року

11.09.2019 13:58Футзал

До кінця жовтня має завершитися тендер на будівництво Палацу спорту в Житомира, після чого мають розпочатися самі роботи. До кінця 2019 року планують завершити спорудження фундаменту, а будівництво продовжиться в 2020 році. Про це під час презентації житомирської команди Екстра-ліги ФК ІнБев повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

- В жовтні місяці має закінчитися етап по тендеру на будівництво Палацу спорту і нам до кінця року потрібно почати будівельні роботи і вже зробити велику їх частину, в тому числі фундамент. Для того, щоб на наступний рік продовжити будівництво самого Палацу спорту. Бо ФОК, де сьогодні грає команда, на сьогодні просто не вміщує всіх бажаючих. І там вже неможливо створити справжнє свято не лише для команди, а й для глядачів, - розповів Сергій Сухомлин.

Він також подякував Асоціації футзалу України та Федерації баскетболу України, які підтримали місто Житомир на конкурсі проектів Палаців спорту.

- Хочу подякувати голові асоціації футзалу України за підтримку міста Житомира по проекту будівництва нового спортивного комплексу. Він входить до комісії, яка приймала рішення і він підтримав Житомира разом з федерацією баскетболу. Це дві федерації, які підтримали наше місто. Хочу їм подякувати за це.

Нагадаймо, що тендер на будівництво Палацу спорту оголосили в липні 2019 року. Очікувана вартість закупівлі становить 283 млн 297 тис. 396 грн.

Спортивний Житомир

Теги: інфраструктура палац спорту Сергій Сухомлин коментарі 

Схожі новини