1 2 3 4 5 6

Футзал

Десантники з усієї України приїхали до Житомира на змагання з футзалу

25.01.2022 16:36Футзал

У Житомирі розпочався чемпіонат Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з футзалу. З 25 по 27 січня дев’ять збірних команд Десантно-штурмових військ ЗС з усієї України будуть змагатися за чемпіонські кубки на базі Фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК).

«Сьогодні ми проводимо сьомий чемпіонат Десантно-штурмових військ з футзалу, куди приїжджають футбольні команди кожної десантно-штурмової бригади. Це дуже згуртовує військовослужбовців. Вони приїжджають сюди і розряджаються, адже більшість з гравців знаходяться на передньому краї нашої держави. Сьогодні приїхали дуже сильно підготовлені команди. До нас прийшло дуже багато молоді, яка закінчувала футбольні школи. У нас є професійні футболісти», – розповів начальник фізичної підготовки і спорту Десантно-штурмових військ Збройних Сил України майор Дмитро Боровський.

Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України на своїй сторінці у Facebook запрошує прийти та підтримати своїх захисників, воїнів-десантників за адресою: м. Житомир вул. Кибальчича, 9 (Фізкультурно-оздоровчий комплекс (ФОК)). З собою просять мати COVID-сертифікати.

За матеріалами Житомир.info

Теги: десантники футзал ЗСУ  

Схожі новини