1 2 3 4 5 6

Футзал

ФК ІнБев (Житомир) - ФК ХІТ (Київ) - 3:4. Огляд 10 туру Екстра-ліги

25.10.2020 08:26Футзал

В суботу 24 жовтня, в Житомирі ФК ІнБев приймав столичний ХІТ в рамках 10 туру чемпіонаті України з футзалу серед команд Екстра-ліги. У запеклому протистоянні житомиряни поступилися з рахунком 3:4.

Гості зуміли повести в рахунку на останній хвилині першого тайму. А в другому довели свою перевагу до чотирьох м'ячів. Втім, житомиряни не змирилися з таким рахунком і до кінця матчу зуміли відіграти три м'ячі, але зрівняти рахунок їм не вистачило часу.

Чемпіонат України з футзалу 2020/2021
Екстра-ліга. 10 тур. 24.10.2020. Житомир, СК «ФОК»

ФК ІнБев (Житомир) - ФК ХІТ (Київ) - 3:4 (0:1)
Голи: Бакум (34), Іванов (35), Чеберяк (36) - Сірий (20, 28-пен), Школьний (27), Жук (30)
Попередження: Карбула (24), Бакум (27), Литвиновський (28) - А.Борсук (4), Школьний (28), Педяш (29), Чернявський (35)

ІнБев: Мельник (К) - Дзюба, Іванов, Чеберяк, Бакум - Бондарчук, Бланк, Мосійчук, Іванівський, Карбула, Литвиновський, Семенченко; Сорокін
Головний тренер - Михайло Соколовський

ХІТ: Сухов - Журба, Педяш, Ліфер, Жук - І.Борсук (К), Салтанов, А.Борсук, Поночовний, Чернявський, Сірий, Школьний; Сіріцкій