1 2 3 4 5 6

Футзал

​ФК «ІнБев Житомир» не братиме участь в розіграші чемпіонату України серед команд «Екстра-ліги»: немає фінансування та підтримки влади

14.07.2021 15:35Футзал

Футзальний клуб «ІнБев Житомир» не братиме участь в розіграші чемпіонату України серед команд «Екстра-ліги» в сезоні 2021-2022рр.

Про це адміністрація клубу 14 липня повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Футзальний клуб «ІнБев Житомир» не прийматиме участь в розіграші чемпіонату України серед команд «Екстра-ліги» в сезоні 2021-2022рр. Про це 12.07.2021 було повідомлено листом Асоціацію Футзалу України! ДЯКУЄМО ВСІМ нашим вболівальникам і прихильникам Команди за підтримку попередніх років!!! ДЯКУЮ за заповнені трибуни залу ФОК, за емоції в залі, критику і заряд енергії які давали нам нові сили на футзальному майданчику. На жаль в найбільш масовому виді спорту (футбол/футзал) - Житомир залишився без представників вищого чемпіонату України. Напевно, це не є пріоритетом для Житомира та Житомирщини (ні для бізнесу, ні для спортивно владним структурам)... Про подальші плани Клубу інформація буде додатково», - зазначили в соцмережі.

У коментарі Спортивному Житомиру головний тренер житомирського ФК «ІнБев» Михайло Соколовський назвав причину такого рішення.

«На жаль, немає фінансування і підтримки місцевої влади, а також потенційних меценатів», - наголосив Михайло Соколовський.

Варто зазначити, що на сьогодні в футзальній школі «ІнБев» займається близько 90 дітей від 2,5 до 14 років!

Теги: Соколовський ІнБев гра Екстра-ліга  

Схожі новини