1 2 3 4 5 6

Футзал

ФК "Леви KROSCHU" - чемпіон Другої ліги чемпіонату Житомира з футзалу

08.03.2020 15:58Футзал

ФК "Леви KROSCHU" став чемпіоном Другої ліги чемпіонату Житомира з футзалу і підвищився у класі. У суботу, 07 березня, в залі ФОКу відбулася церемонія нагородження команди.

Гравців клубу "Леви KROSCHU" відзначили кубком та медалями. Вони також отримали сертифікати мережі спортивних магазинів від компанії «Кромберг енд Шуберт Житомир».

Капітан "Левів" Богдан Бондарчук розповідає, що команда наполегливо йшла до перемоги в ІІ лізі - і на 5-річчя існування клубу вдалося досягти мети.

"Ми вже три роки планували підвищитися у класі - нарешті ми цього досягли. При чому достроково, за три тури до кінця чемпіонату. Ми забезпечили собі перше місце, бо у нас був відрив від суперників у 10 очок. Запорукою успіху стало те, що цього року ми підсилилися декількома новими гравцями. Профспілка «Кромберг енд Шуберт» допомогла фінансово у цьому питанні, це був додатковий стимул для нас," - зазначив Бондарчук.

Він також назвав гру, яка стала переломною для ФК "Леви KROSCHU", наповнила бойовим духом та вивела у лідери.

"Найбільш переломна гра, яка вивела нас на вершину турнірної таблиці, це матч з командою-лідером - "Joystick'". Ми від них відставали, здається, на 1 очко. Але в тому поєдинку ми перемогли і вийшли на перше місце. З тих пір не дозволяли себе обійти нікому, знищували всіх на своєму шляху, - згадує капітан команди.

Нині хлопці святкують перемогу та будують плани на наступний сезон. Завдання №1 - увійти в четвірку найкращих у Першій лізі чемпіонату Житомира з футзалу.

«Кромберг енд Шуберт» вітає чемпіонів та бажає подальших перемог!

Спортивний Житомир

Теги: ФК Леви Крошу АФЖО 

Схожі новини