1 2 3 4 5 6

Футзал

Головний тренер ФК ІнБев-2 Максим Павлушин: Колективом я дуже задоволений

20.03.2020 14:49Футзал

ФК ІнБев-2 завершив сезон в Елітному дивізіоні Житомира на п’ятій позиції. І хоча команда не зуміла потрапити до трійки призерів, головний тренер Максим Павлушин вважає, що у хлопців все ще попереду. Тим паче, що як мінімум одного гравця для основної команди вдалося підготувати і це теж непоганий результат.

Про це Максим Павлушин розповів клубній прес-службі.

- Якщо говорити про цей сезон, то я дуже задоволений командою, але не результатами. Результат, звісно ж, хотілося б мати кращий. Тим паче, що задачу потрапити в призові місця керівництво клубу ставило перед хлопцями.

Ще одна задача, яка ставилася перед нами — підготовка гравців до першої команди. І вона була навіть більш пріоритетною, ніж турнірне становище.

Враховуючи, що це перший сезон для цієї команди, то ми зіграли на своєму рівні. Один гравець все таки потрапив до основної команди — це Олександр Розпотнюк. Тому, вважаю, що все не так погано і сезон все ж варто вважати успішним для нас. Хоча роботи попереду ще дуже багато.

З чим пов’язуєте саме такі результати сезону?

На цей сезон ми заявили, по суті, нову команду. До того ж, ми зібралися, фактично, лише за тиждень до початку сезону. Тому часу на підготовку було небагато. На старті чемпіонату гравці один одного до кінця не знали навіть. Також ми тренувалися лише раз в тиждень і цього теж, вважаю, було недостатньо. Особливо для тих задач, які ми ставили.

Зробимо висновки. На наступний сезон врахуємо все це.

А як щодо підбору гравців, наскільки ви задоволені їх прогресом?

Колективом я дуже задоволений, зібралися хороші хлопці. Просто вони ще молоді і не вірять у власні сили. Ми їм пояснюємо, що треба працювати над собою та рости.

Прогрес у гравців не може бути таким швидким, це не робиться за тиждень-другий. Потрібен час, може пройти і рік чи два. Хлопці прогресують, але потрібно, щоб вони повірили у свої сили. Не всі ще можуть це зробити. Але поетапно ми до цього прийдемо.

Загалом же команда дуже перспективна на майбутнє.

Ви говорили про тренування. Чому з цим виникли проблеми?

Коли я дізнався, що я тренуватиму команду, то поїхав по залам і вони вже всі були зайняті. У вихідні нам час не підходив, а в будні просто не було вільного часу. На наступний сезон ми бронюватимемо зали заздалегідь і такої проблеми вже не буде.

Які подальші плани у вас щодо команди?

Основу ми постараємося зберегти. Думаю, що десь 90% хлопців залишиться. Ми також плануємо добрати гравців для підсилення і будемо працювати. Ми також раніше зберемося і почнемо підготовку.

Спортивний Житомир

Теги: ФК ІнБев Житомир 

Схожі новини