1 2 3 4 5 6

Футзал

Грантех повертає лідерство. Результати 7 туру Елітного дивізіону Житомира з футзалу

08.12.2020 10:41Футзал

У неділю, 07 грудня, у Житомирі відбулися поєдинки вже 7 туру чемпіонату Житомира з футзалу серед команд Елітного дивізіону.

Головною несподіванкою ігрового дня стала перша в сезоні поразка "Енергії", яка мінімально поступилася ГУНП. Вирішальний м'яч у матчі забив Олександр Трибель на 16 хвилині. Поразка посунула енергетиків з першої позиції в турнірінй таблиці.

Осічкою "Енергії" сповна скористався "Грантех", який переміг "Довжик" і повернув собі лідерство.

Першу перемогу в сезоні здобув ФК ІнБев-2, який з рахунком 3:1 обіграв "Форцу". Доля матчу вирішилася на останніх хвилинах зустрічі. Всі три голи у "пивоварів" - на рахунку Ігора Іванова.