1 2 3 4 5 6

Футзал

Гравець ФК ІнБев Денис Бланк: Ми ставимо перед собою найвищі цілі

01.11.2019 15:36Футзал

В сезоні 2019/20 рр Денис Бланк став одним із наймолодших підсилень житомирського ФК ІнБев у вищому футзальному дивізіоні країни - Favbet Екстра ліги. Але вже встиг відзначитися двома забитими голами за команду - у ворота львівського “Енергії”, та сумського “Food Centre-СумДУ”, ставши одним із наймолодших авторів голів у сезоні. Крім того, Денис вже не один рік є гравцем юніорської збірної України та встиг виграти аматорський чемпіонат України. При тому, що у футзал Денис потрапив, фактично, лише декілька років тому. А до цього змалечку грав у футбол - він є вихованцем житомирської ДЮСШ Фенікс та академії ФК “Дніпро”.

- Денисе, як ти взагалі потрапив у футзал та став гравцем ФК “ІнБев”?

- Після Дніпра я грав за команди Ю17 та Ю19 СДЮСШОР Полісся в чемпіонатах України, які тренував Віктор Шиманський. А в зимове міжсезоння для підтримки форми тренер заявив нашу команду в чемпіонат Житомира з футзалу. А потім - на Кубок України з футзалу U17. І ми цей кубок виграли, а я отримав свій перший виклик в юніорську збірну.

- Які враження від дебюту у збірній?

Я завжди грав у великий футбол. І мені було дуже приємно, що мене помітив тренер збірної футзальної. Хотілося залишитися, хоча я розумів, що там всі гравці, які давно грають у футзал. А я змалечку грав у великий футбол. Перелаштуватися було важко.

Багато займався додатково і завдяки допомозі тренерів, як збірної, так і ІнБева, зумів зачепитися.

- А як щодо ІнБеву?

- Мені сподобалося грати у футзал. І я знав, що у нас в місті є така команда як ІнБев. Набрав Михайла Соколовського і попросився на тренування. Прийшов, позаймався, мені все дуже сподобалося. А Михайло Соколовський та Костянтин Кожанов запросили мене в команду. І я залишився в ІнБев.

- Як приймав рішення про перехід з футболу у футзал?

- Ще в дитинстві мені казали, що варто грати у футзал. Але до цього серйозно не думав про це. Радився, звісно, з тренерами, з батьками, . Тато сказав, що я маю сам вирішувати. І я вирішив залишитися в ІнБеві.

- Одразу потрапив в основу?

- Спочатку я просто тренувався в міській команді. Старався на тренуваннях показувати себе з кращої сторони, викладатися. Ще й збірна в мене була. І, мабуть, це дало свій результат і я почав грати у Вищій лізі. Не одразу, здається, лише з другого кола. Але я розумів, що ще маю дуже мало досвіді у футзалі, потрібно себе проявити

- Важко було закріпитися у аматорській команді?

- Важко було витримати конкуренцію зі старшими і досвідченими гравцями. Було непросто. Але мав дуже велике бажання проявляти себе.

- Зараз ти граєш в Екстра-лізі. Велика різниця з аматорським чемпіонатом?

- В Екстра-лізі, звісно, зовсім інший рівень, тут значно вищі швидкості і до цього потрібно звикати. Там де на чемпіонаті міста ти міг зіграти в 3-4 дотики, то досвідчені гравці Екстра-ліги цього просто не дозволяють зробити. Потрібно швидко перестроюватися, грати в 1-2 дотики. І подібних відмінностей багато.

- Як себе налаштовуєш на ігри, поділися секретами.

- Насправді немає ніяких секретів. Перед грою намагаюся про неї взагалі не думати. Просто слухаю музику.

- Яка зараз атмосфера в команді?

- Атмосфера в команді дуже добра, всі один одного підтримують, всі налаштовані по-бойовому. Я вважаю, що у нас підібрався дуже хороший колектив. І ми ставимо перед собою найвищі цілі.

- Але отанні матчі вийшли не дуже вдалими...

- Якщо ви помітили, то ми практично в кожному матчі пропускаємо м’ячі на перших хвилинах. Так було в Сумах, так вийшло з ХІТом. Хоча, я вважаю, що в Києві ми дуже непогано виглядали і результат був би інший, не пропусти ми на перших хвилинах. І зараз тренер і команда активно працюємо над цим. А так команда в гарній формі, позитивно налаштована. Всі чекають матчу з одеситами і готові боротися.

- Маєш якісь поради для молоді, які хочуть зробити спортивну кар’єру?

- Ніяких секретів нема - потрібно працювати, працювати і ще раз працювати, віддаватися на тренуваннях та іграх на 100%. Все робити, щоб бути кращим, тренуватися і ще раз тренуватися.

за матеріалами ФК ІнБев

Спортивний Житомир

Теги: інтерв'ю Денис Бланк ФК ІнБев Житомир 

Схожі новини