1 2 3 4 5 6

Футзал

Гравець житомирського ФК ІнБев Андрій Мельник захищатиме ворота команди «Заходу» у Матчі зірок

12.12.2019 10:03Футзал

Кіпер ФК ІнБев Андрій Мельник захищатиме ворота команди «Заходу» разом із Володимиром Кардашем на "Матчі зірок", який 23 грудня відбудеться у Рівному. Таке рішення прийняв головний тренер збірної "Заходу" Валерій Легчанов.

Про це повідомляє офіційний сайт ФК ІнБев

За збірну «Сходу» зіграють Кирило Ципун та Євген Іваняк.

Також триває голосування за стартові четвірки збірних. Нагадаємо, що за "Захід" зіграють також двоє гравців ФК "ІнБев" - Віталій Дзюба та Станіслав Моспан. Проголосувати за них ви можете на сайті проекту за цим посиланням.

Організатори повідомляють, зо у команді «Сходу» відбулися зміни. З особистих причин у поєдинку не зможуть взяти участь двоє представників «Продексіма» – Хаві Родрігес і Роніньо, які записали свої звернення до вболівальників.

У зв’язку з тим, що всі президенти одноголосно обрали тренером «Сходу» Хаві Родрігеса - цю команду було запропоновано очолити головному тренеру збірної України Олександру Косенку. Тож, у протистоянні «Захід» – «Схід» зійдуться два тренери національної збірної – Валерій Легчанов та Олександр Косенко.

Також, у зв’язку з навчанням не приїде до Рівного і Андрій Хамдамов з «Сокола». Тож, новачками у команді «Сходу» стануть інший представник «мельників» – Ігор Корсун та Денис Зеленкевич з «Food Centre-СумДУ», які виявилися наступними у рейтингу за підсумками голосування тренерів.

Спортивний Житомир

Теги: ФК ІнБев Житомир 

Схожі новини