1 2 3 4 5 6

Футзал

Гравець житомирського ІнБева Ростислав Семенченко розповів про НТЗ у Броварах та свій дебют у Favbet Екстра-лізі

25.11.2020 09:10Футзал

Універсал юнацької збірної України (U-19) та житомирського «ІнБева» Ростислав Семенченко розповів про те як проходить НТЗ у Броварах та свій дебютний сезон у Favbet Екстра-лізі.

Ростиславе, днями розпочався листопадневий НТЗ юнацької збірної України. Розкажи, як минули перших два дні?

– Як і завжди, збори минають у чудовій атмосфері. Всі хлопці раді бачити один одного. Намагаємося виконувати ті завдання, які перед нами ставить головний тренер.

– На жаль, з січня юнацька збірна не проводила міжнародні товариські матчі у зв’язку з епідемією коронавірусу. Як ставишся до цієї ситуації?

– Ставлюся з розумінням, оскільки у зв’язку з коронавірусом потрібно, передусім, дбати про безпеку людей. На грудень у нас заплановані міжнародні поєдинки проти однієї зі збірних. Сподіваємося, що нам вдасться їх провести.

– Тим не менш, наскільки сприяють командній зігранності щомісячні збори, зважаючи на відсутність міжнародних товариських матчів?

– Чудово, що є можливість проводити навчально-тренувальні збори кожного місяця. Це допомагає нам краще відпрацьовувати гру у четвірках та отримувати цікавий досвід. Хоч ми не не маємо товариських поєдинків з однолітками, однак, у рамках кожного збору намагаємося проводити спаринги з місцевими командами.

– Розкажи про свій досвід гри в «ІнБеві». Що для тебе як молодого гравця значать виступи у Favbet Екстра-лізі?

– Тішуся, що є можливість виступати на найвищому рівні. В «Інбеві» грають професіонали своєї справи. Задоволений тим, що потрапив до команди, де буду отримувати отримувати ігрову практику, вчитися чомусь новому та прогресувати. Виступати у Favbet Екстра-лізі було моєю мрією. Тепер вона здійснилася. Для мене кожен матч є важливим та особливим. Буду робити все від себе залежне, аби демонструвати свої найкращі якості та виправдовувати сподівання тренера та команди.

– Ти зумів забити гол у своєму дебютному матчі. Наскільки він посприяв твоїй подальшій впевненості?

– Безумовно, гол надав мені впевненості у своїх силах. Однак, я відчув, що забивати у Favbet Екстра-лізі дійсно непросто. Буду працювати далі. Сподіваюся, що це лише початок моєї результативності.

– Досвід матчів у Favbet Екстра-лізі дозволяє тобі впевненіше себе відчувати під час перебування у збірній?

– Так. Присутня певна додаткова впевненість. Втім, я завжди намагаюся максимально викладатися під час своїх виступів як у клубі, так і у збірній.

– У рамках цього збору ви зіграєте два поєдинки проти команд з Вищої ліги чемпіонату Києва (зони Другої ліги) та учасників Favbet Кубка України – «Інтера» та «Budmonster». Наскільки молодим хлопцям цікаво протистояти командам, які мають у своїх складах значно досвідченіших виконавців?

– Передусім, завжди цікаво грати з якимись новими суперникам. Протистояння з досвідченими футзалістами – це цікавий досвід та важлива практика. Ми завжди намагаємося виглядати гідно та демонструвати яскравий футзал. Переконаний, що майбутні матчі вийдуть досить цікавими.

Прес-служба Асоціації футзалу України

Спортивний Житомир

Теги: ФК ІнБев Житомир 

Схожі новини