1 2 3 4 5 6

Футзал

Гравці житомирського ФК Полісся Андрій Власюк і Ярослав Галенко - у символічній збірній першого півріччя Першої ліги

19.12.2020 14:06Футзал

Захисник "Полісся" Андрій Власюк і нападник "жовто-зелених" Ярослав Галенко увійшли до символічної збірної осінньої частини Першої ліги за версією SportArena.

Андрій Власюк

28 років – 14 матчів (1211 хвилин) – 1 гол, 2 асисти

Сучасне «Полісся» має не так багато вихованців місцевого футболу – велика перерва без власної професіональної команди призвела до відтоку талантів у інші міста, але нинішня команда потроху повертає ці імена. Як символ цього процесу – Власюк. Він пограв за чимало клубів зі всієї України, проте, саме повернувшись у рідну область, заграв із найбільшим натхненням і ефективністю. Стрімкий, наполегливий, спроможний виконувати великі обсяги бігової роботи, Андрій господарював на своєму фланзі й робив чималий внесок у наступальну гру житомирян.

Ярослав Галенко

29 років – 14 матчів (1152 хвилини) – 6 голів

Повернення Галенка в Першу лігу виявилося тріумфальним – капітан «Полісся» ввійшов у число найкращих бомбардирів першого півріччя сезону. Ярослав був лідером атак новачків дивізіону, давав адресу націленим передачам і вигравав чимало м’ячів на чужій половині поля. Радував регулярністю в атаці – своїх сім м’ячів у чемпіонаті та кубку забив у семи різних матчах, не виключаючись із боротьби й витискаючи максимум зі своїх моментів. Наявність стабільного бомбардира давала значні переваги житомирській команді на тривалій турнірній дистанції.

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир 

Схожі новини