1 2 3 4 5 6

Футзал

​Капітан житомирського ФК ІнБев Роман Бакум: Завдяки карантину багато часу проводжу з дитиною

25.03.2020 14:02Футзал

Капітан житомирського ФК ІнБев Роман Бакум розповів клубній прес-службі про свій домашній розпорядок та активності під час карантину. Як і всі гравці команди, Роман зараз перебуває вдома та займається за індивідуальним графіком.

- Оскільки зараз карантин і нічого не працює, то залишаюся вдома, з дружиною та дитиною. Звісно, тренуюся та підтримую форму індивідуально. В мене є свій режим, щодня ранкова гімнастика, тренуванян протягом дня. Також раз в два дні бігаю крос на вулиці. Біля мого будинку знаходиться парк, людей там зараз мало. Слідкую за харчуванням, бо можна набрати декілька зайвих кілограмів. Думаю, зараз подібний режим у багатьох футзалістів.

Також дуже багато часу проводжу з дитиною, так як садочки на карантині. Ми граємося, навчаємося, займаємося розвивайками.

- Дозвілля дітей, враховуючи карантин, серйозна проблема для багатьох. Як ти її вирішуєш?

- В мене дуже активна дитина, тому, скоріше, він мене постійно займає ніж я його. Ми і м’яч ганяємо, граємо в настольні ігри, лего збираємо, малюємо. Казки йому читаю. Іноді і мультики дивимося разом, не без цього. Але з дружиною намагаємося не дозволяти довго бути з планшетом.

Також ми з дружиною проводимо парні тренування і малий також з нами займається. Теж намагається фізкультурою займатися.

- А як своє особисте дозвілля проводиш ти?

- Я дуже люблю розгадувати кросворди і зараз цим у вільний час займаюся. Також переглядаю відеозаписи в ютьюбі різних ігор чемпіонатів. Дивлюся Іспанію, Білорусію. І Екстра-ліги матчі також зараз переглядаю.

- Як, на твою думку, така пауза вплине на чемпіонат, якщо він таки продовжиться пізніше?

- Фізичну форму можна підтримувати і, певен, всі зараз активно цим займаються. Але робота з м’ячем також має бути, але все на карантині і особливо з м’ячем не попрацюєш. Звісно, вдома можна якісь елементарні речі робити. Але командні тренування нічого не замінить. І я думаю, що в цьому команди трохи втратять. Але все буде залежати від тривалості карантину.

Спортивний Житомир

Теги: ФК ІнБев Житомир Роман Бакум коментарі 

Схожі новини