1 2 3 4 5 6

Футзал

Кардинал-Рівне - ФК ІнБев. Онлайн-трансляція матчу 13 туру футзальної Екстра-ліги

11.01.2020 11:16Футзал

В суботу, 11-го січня, ФК ІнБев зіграє у Рівному поєдинок 13 туру Екстра-ліги проти ФК "Кардинал-Рівне. Початко матчу в спорткомплексі рівненської ДЮСШ №4 - о 13.00

Планується ОНЛАЙН трансляція матчу.

Favbet Екстра-ліги, 13 тур
11.01.2020, Рівне

Кардинал-Рівне (Рівне) - ІнБев (Житомир)
13:00. м. Рівне, СК ДЮСШ №4
Арбітри: А. Швець (Харків), О. Сидорук (Вінниця), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

Нагадаймо, що в першому колі у Житомирі "Кардинал" олзгромив житомирян з рахунком 5:1. Але напередодні звітного поєдинку команди розділяє всього одне очко в турнірній таблиці. "ІнБев" займає четверту позицію, маючи в активі 17 очок, а рівняни - п'яті з 16 заліковими балами. Так що поєдинок буде, як кажуть, за шість очок.

В Рівному житомирян чекає дещо оновлений суперник. Напередодні Нового року "Кардинал" змінив головного тренера - команду очолив Ігор Москвичов. Під його керівництвом рівняни вже отримали першу перемогу, обігравши “Food-Centre СумДУ”. Також команду посилили голкіпер Ілля Бакінський, який перейшов на правах оренди, та універсал Микита Шпигар.

Для житомирян гра в Рівному стане не лише першим в 2020 році офіційним поєдинком після майже місячної перерви. Востаннє підопічні Михайла Соколовського грали 14 грудня, коли приймали в Житомирі той же “Food-Centre СумДУ” в 12 турі Екстра-ліги. Тоді було зафіксовано нічию - 3:3. В перерві ІнБев зіграв товариський матч з ФК Полісся, розгромивши футболістів 5:1. Також троє гравців ФК ІнБев барли участь у Матчі Зірок. В інший час команда в штатному режимі готувалася до календарних ігор. Тому варто чекати, що житомиряни "зголодніли" за іграми, знаходяться в гарній формі та зроблять все можливе, щоб взяти реванш у Рівномую