1 2 3 4 5 6

Футзал

Херсонський «Продексім» очолив бразильський фахівець Андре Броканело

07.07.2020 19:06Футзал

Один із головних суперників житомирського ФК ІнБев в Екстра-ліхі - МФК «Продексім» (Херсон) повідомив про те, що головним тренером команди призначено бразильського фахівця Андре Броканело. Його було офіційно представлено у вівторок, 07 лирня.

«Надзвичайно приємно тут знаходитися. Моєю першочерговою метою було переїхати до іншої країни та стати тренером однієї з таких величних клубів як «Продексім». Очолити команду, яка чотири роки поспіль стала чемпіоном своєї країни – це завжди почесно.

Наші завдання є дуже серйозними, і їх буде досить непросто досягти. Ми прагнемо знову стати чемпіонами, здобути Кубок України та добре виступити у Лізі чемпіонів. Однак, команда має все для їхнього досягнення.

Вдячний президенту «Продексіма» Ігорю Колихаєву, тренерському штабу команди та гравцям за теплий прийом. Я можу себе охарактеризувати в якості тренера, який сповідує атакувальний футзал. «Продексім» має досить багато представників у збірній України. Можу відзначити, що ця національна команда виглядає досить сильно з фізичної точки зору. Впевнений, що спільно ми проведемо досить плідну роботу. Впродовж найближчих 3-4 тижнів, я сподіваюся, що команда зможе адаптуватися до мого бачення гри, і все це сприятиме досягненню поставлених завдань у майбутньому».

Окрім того, Броканело встиг провести перше тренування в якості нового наставника «Продексіма».

Додамо, що з 2006 року Андре Броканело тренував дитячі та юнацькі команди в іспанському місті Картахена. З 2017 року обіймав посади асистента головного тренера і тренера воротарів у «Джимбі Картахена», а з 2018 по 2019 роки працював з цим клубом вже в якості головного тренера.

Також нагадаємо, що нещодавно херсонський клуб повідомив про те, що Хаві Родрігес не очолить команду на початку сезону 2020/2021 як це було заплановано раніше.

Прес-служба Асоціації футзалу України

Спортивний Житомир

Теги: Екстра-ліга 

Схожі новини