1 2 3 4 5 6

Футзал

Команда Житомирщини з міні-футболу стартувала на Всеукраїнській спартакіаді!

05.06.2019 12:58Футзал

В місті Чорноморськ, що на Одещині, 4 червня урочисто відкрили VІІІ Всеукраїнську спартакіаду серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

Цього року участь у змаганнях беруть 17 команд із 17 областей України. Кожна команда налічує по 25 представників, які змагаються у 5 видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, швидкі шахи і шашки.

Збірна команда Житомирщини з міні-футболу представлена переможцями фінальних змагань обласної спартакіади – захищає кольори збірної області й голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк. А голова Любарської районної федерації футболу Андрій Чмирук грає у складі волейбольної збірної. Очолює делегацію – голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик.

До офіційного відкриття спартакіади наша команда вже прийшла з результатом. У командних видах спорту, а саме міні-футболі та волейболу, наші представники наразі лідирують у своїх групах. Футболісти зіграли дві гри з командами Дніпроптровської та Одеської областей з рахунком 3:1 і 2:2. Відзначимо, що забивав за Житомирщину голова федерації Руслан Павлюк.

Змагання триватимуть до 8 червня та закінчаться урочистою церемонією закриття на нагородженням переможців.

за матеріалами ЖОФФ
Спортивний Житомир

Теги: ЖОФФ спартакіади 

Схожі новини