1 2 3 4 5 6

Футзал

Команда житомирської 95-ї бригади – переможець з футзалу серед Десантно-штурмових військ ЗСУ

29.01.2021 09:26Футзал

95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України «Купол-95» другий рік поспіль виборола чемпіонський титул під час чемпіонату з футзалу серед серед підпорядкованих військових частин та підрозділів.

Про це повідомляють на сайті міської ради та на сторінці Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

demUiRo1O7guHQcxO568PF-5f1OQAgi7IJnv9ec0m2fEhyEVG9CBgeD49BFjnl88qsP-Slq5DbnNWcSmo2s3gUq_Pa625i9vh9A73cRSRRROs-VhPcXLxUDPDpJJrPV5w5ia9P9s

Змагання тривали протягом трьох днів на базі спортивно-оздоровчого комплексу «ФОК».

За результатами чемпіонату, перше місце та право називати себе «Чемпіонами Десантно-штурмових військ ЗС України з футзалу» здобула команда 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України – «Купол-95».

fwnuTxTPb-28BMKQvWi2R1ZjqQIHvY25PuPboteQgyAAXdlK51-qTDDgpQkyCfUwmELJqwaQTkIKT9k5aFZWRVa02mDvqLhQuCsianwi6ddLQK4XR77Z92NeiGYurs62WHgEtxUP

Друге місце виборола команда 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв – «Десант-79». Третє місце здобула команда 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України – «Патріот».

За результатами турніру кращим бомбардиром став Дмитро Боровський з 79 одшбр (14 голів), кращим голкіпером Леонід Корбут з 79 одшбр, кращим гравцем Андрій Карманов з 81 оаембр, а кращим тренером Сергій Данилівський з 95 одшбр.

rVJuJXnd6uG4xNbXFV1VC9Vl7Z6M--zEgUtALoBE_KqNKvfPJy4Tgnv4aKAI8gKfSSGRxezkbinNnAP7gqhpZ2LMKfwO5MggjzIJKUSBaxkfk3_W7Aw7Wzqlc-1YnLytw95DvgIy

«Малий кубок» чемпіонату ДШВ ЗС України з футзалу отримала команда 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ.

Нагадаємо, 26 січня на базі спортивно-оздоровчого комплексу «ФОК» у Житомирі розпочався чемпіонат з футзалу серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.