1 2 3 4 5 6

Футзал

Коростенці виграли змагання з футзалу на Кубок Міністра оборони України

15.10.2019 10:08Футзал

У суботу, 12 жовтня 2019 року, відбулися фінальні ігри на Кубок Міністра оборони України. До фінальної частини пробилися 8 команд, загалом взяли участь 120 команд з усієї області.

Турнір серед допризовної молоді проводиться з метою популяризації футзалу та удосконалення фізичної підготовки молоді до служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах.

Команда Коростенського міського колегіуму виграла змагання з футзалу на Кубок Міністра оборони України, "срібло" вибороли представники ЗОШ №16 м.Житомира.

У церемонії відкриття та нагородження переможців змагань взяли участь радник Міністра оборони України Дмитро Грищенко, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь, виконавчий директор обласної федерації футболу Руслан Маєвський, начальник відділу освіти Черняхівської районної державної адміністрації Григорій Сташенко та голова Асоціації футзалу області Віктор Таран.

Спортивний Житомир


Теги: Коростень військові 

Схожі новини