1 2 3 4 5 6

Футзал

На Чемпіонаті Бердичева з футзалу боротьба команд продовжується

12.02.2020 15:45Футзал

У Палаці спорту Бердичева триває Відкритий Чемпіонат міста Бердичева з футзалу. Нагадаємо, що участь в чемпіонаті беруть 15 команд з Бердичева, Бердичівського району, Андрушівки, Глухівців та Вінницької області. Змагання проходять у два кола. До складу Вищої ліги увійшли сім команд, а до складу Першої ліги – вісім команд.

На минулих вихідних, 8-9 лютого, були зіграні чергові тури у Вищій та Перших лігах. За результатами 9-ти турів у Вищій лізі лідирує "Цар Хліб" (Глухівці), маючи 19 залікових пунктів. Другим йде ФК "Бердичів", який відіграв 8 турів і має 15 пунктів. Третю сходинку турнірної таблиці посідає "AYAS", за 9 зіграних турів має 15 пунктів.

Четверту сходинку у Вищій лізі займає "Спортікс" – 12 залікових пунктів (дев’ять зіграних матчів), п’яту – "Фортуна" з Андрушівки – 10 залікових пунктів (вісім зіграних матчів).

У Першій лізі лідирує "Tashir" - 25 залікових пунктів, після 10-ти зіграних турів. На другому місці "Прогрес" - 21 пункт, на третьому місці "SWS" - 20 залікових пунктів. Ймовірно, можна припустити, що саме ці три команди будуть у трійці призерів.

У Вищій лізі слід виділити гру між претендентами на перемогу ФК "Бердичів" та "Спортікс". Гра завершилася з рахунком нічия 1:1. А також перемогу "Спортікса" над нинішнім лідером "Цар Хліб" з Глухівців з рахунком 5:3.

У Першій лізі доволі сенсаційно ДЮСШ-1 спочатку перемогло лідера "Tashir" з рахунком 3:2, а у наступному турі відібрало залікові пункти у одного з лідерів "Прогресу", зігравши внічию 3:3.

За матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир
Теги: ФК Бердичів 

Схожі новини