1 2 3 4 5 6

Футзал

Огляд матчу «ІнБев 2» - НФК «Черкаси». Післяматчеві коментарі тренерів

06.11.2019 17:02Футзал

Житомирський футзальний клуб «ІнБев 2» розгромив НФК «Черкаси» у матчі-відповіді першого попереднього етапу Кубку України з футзалу. В першому матчі обидві команди розійшлись нічиєю 5:5, тому поєдинок у Житомирі мав принциповий характер для футзалістів.

З перших хвилин матчу підопічні Максима Павлушина почали тиснути на ворота суперника, що призвело до логічних наслідків: зі стандарту рахунок у матчі відкрили саме «пивовари». Втім, попри коротку лаву запасних, в першому таймі гостям ще вдавалось стримувати натиск житомирян, але відсутність запасної четвірки зіграла вирішальну роль.

В другому таймі голи у сітку воріт черкащан посипались неначе стиглі яблука із дерева восени. Під завісу зустрічі житомиряни довели рахунок до розгромного і впевнено забезпечили собі участь в наступному раунді Кубку. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 11:2.

У наступному раунді житомиряни зустрінуться із вінницьким футзальним клубом «Яско».

Нагадаємо, Спортивний Житомир транслював матч у прямому ефірі.